Соціально-діловий конкурс для старшокласників Києва

Головне управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації запрошує старшокласників взяти участь у соціально-діловому конкурсі "Я – лідер!"

Соціально-діловий конкурс для старшокласників Києва

Конкурс проводиться з метою розкриття лідерських та творчих здібностей молоді, активізації роботи шкільного учнівського самоврядування столиці.

Він спрямований на виявлення первинного лідерського потенціалу учасників, визначення лідерських здібностей, удосконалення навичок організаційної індивідуальної та групової роботи, пошук інноваційних форм та методів діяльності учнівського самоврядування.

До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11-х класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів м. Києва.

Для участі необхідно до 10 жовтня 2011 року заповнити анкету на сайті Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації. Анкету також можна буде знайти на сайтах районних рад старшокласників, сайті Учнівської ліги Києва за адресою www.ulk.org.ua.

У результаті відбору буде визначено 10 фіналістів, які 5 листопада – 12 листопада візьмуть участь у формі ділової гри "Вернісаж лідерських ідей".

Журі згідно з критеріями оцінювання за сумою балів у конкурсі визначає переможців конкурсу та присуджує перше, друге та третє місця. Усі фіналісти нагороджуються заохочувальними призами від організаторів конкурсу та дипломами Головного управління освіти і науки, а також цінними подарунками.

За більш детальною інформацією пройдіть за посиланням http://www.guon.kiev.ua/?q=node/2262

Освіта.ua
05.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів