Президент України привітав українців із Днем знань

Глава держави Віктор Янукович привітав школярів, батьків і вчителів із святом 1 вересня та побажав, щоб цей навчальний рік був добрим

Президент України привітав українців із Днем знань

Президент України Віктор Янукович взяв участь в урочистому відкритті новозбудованої Київської інженерної гімназії.

Вітаючи школярів, їхніх батьків і вчителів із Днем знань, Президент зазначив, що сьогоднішнє свято в Україні відзначатимуть у майже 20 тисячах шкіл, де навчатимуться більше 4 мільйонів учнів. Уперше до школи цього року йдуть понад 400 тисяч першокласників.

"Я хотів би побажати, щоб цей навчальний рік був добрим", – сказав Віктор Янукович.

Президент України назвав Київську інженерну гімназію прикладом майбутньої системи освіти.

"Ми з вами робимо спільно цей крок у майбутнє. Тут вчитимуться майбутні Корольови, Антонови та Патони", – наголосив Віктор Янукович. Глава держави висловив переконання, що у подібних сучасних навчальних закладах якість навчання буде високою.

Віктор Янукович запевнив, що в Україні й надалі відкриватимуться нові школи. За його словами, сьогодні в Україні вводиться в експлуатацію 21 школа.

"Освітня галузь потребує посиленої уваги влади, – наголосив він. - Це інвестиції в майбутнє, інвестиції у розвиток нашої країни".

Президент України відзначив, що за прикладом цієї гімназії практично в усіх школах нашої держави будуть обладнані сучасні медпункти, які слідкуватимуть за здоров’ям дітей.

Глава держави також поспілкувався з першокласниками на їхньому першому уроці.

"Я вітаю вас зі святом і бажаю, щоб ви гарно навчалися та отримували від цього задоволення", – сказав він.

Слід зазначити, що Київська інженерна гімназія побудована у 2011 році. Вартість будівництва та оснащення гімназії – 150 млн 195 тис. грн. Заклад розрахований на 990 учнів. У розпорядженні школярів 52 сучасні навчальні кабінети; комп'ютеризована бібліотека з доступом до мережі Інтернет; лабораторії фізики, біології, хімії, лінгафонні кабінети; майстерні, 2 басейни, 3 спортивні зали; зала для занять хореографією; медичний блок.

Як відомо, сьогодні, 1 вересня, в українських школах і вищих навчальних закладах відбуваються урочисті лінійки і святкові заходи, присвячені Дню знань.

Роботу розпочали понад 19 тис. 600 шкіл. З них майже 13 тис. - в сільській місцевості. За парти сядуть 4 млн 200 тис. учнів, в тому числі 1 млн 200 тис. - в сільських навчальних закладах. До першого класу підуть 416 тис. дітей.

Освіта.ua
01.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olja
Привітання з Днем Знань http://www.pozdravlenye.com/ukrpozdr.php?cat=38&page=1