До 1 вересня не слід очікувати всіх підручників, - Полянський

У порівнянні з минулим навчальним роком, цього року ситуація з підручниками буде набагато кращою, але 100% вчасного забезпечення підручниками не відбудеться

До 1 вересня не слід очікувати всіх підручників, - Полянський

Про це повідомив голова правління Центру освітнього моніторингу Павло Полянський.

"В школах сьогодні реально від 60% до 80% необхідних підручників, залежно вiд регіону. Наприклад, у Києві та Київськiй областi доходить до 90%. Думаю, впродовж вересня основна маса цих підручників до шкіл доїде", - сказав він.

За його словами, наразі залишаються ненадрукованими ціла низка назв підручників для 10-го класу, які й не можуть бути зараз надрукованими, тому що бюджетне призначення чітко фіксує, що це кошти на друк підручників для 11-го класу.

Також, Полянський зауважив, що практично нічого не надруковано мовами національних меншин, а це приблизно 24 тисячі підручників румунською, угорською, молдавською, польською та російською мовами.

Окрім цього, за інформацією екс-директора Українського центру оцінювання якості освіти Лілії Гриневич, не слід очікувати й обіцяні електронні підручники.

"Сьогодні версії для 11 класів Міністерство освіти не вивісило", - повідомила вона.

Як повідомлялося раніше, 25 серпня під час презентації підручників для 11 класів в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету ім. Т.Шевченка, міністр освіти зазначив, що до 1 вересня 2011 року державне замовлення на підручники для 11 класів буде виконано на 100% і вони будуть передані загальноосвітнім школам.

"Доставку до обласних баз освіти, я сподіваюсь, ми завершимо до 28 серпня", - наголосив Д. Табачник.

Главком
31.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oksana
Підручників на 12.09 немає ! Кіровоградська обл.
Ольга
В порівняні з тими роками,при тодішній владі ми ,учні сільських шкіл,отримували підручники до нового року....А тут на перше вересня ми отримали 90% всіх підручників для одинадцятого класу.....ДЯКУЮ!!!!!!!
Анюта
Я вчуся в 11-му класі. Рік тому ми отримували підручники дуже пізно. Та найгірше те, що ми особисто так і не побачили підручники з української мови, інформатики, історії україни та англійської. "За його словами, наразі залишаються ненадрукованими ціла низка назв підручників для 10-го класу, які й не можуть бути зараз надрукованими, тому що бюджетне призначення чітко фіксує, що це кошти на друк підручників для 11-го класу." Отже наші десятикласники їх теж не побачать?????
Сергей_Одесса
У меня сын учится в 11-ом классе. Я сам работаю в школе. Впервые за все годы обучения ученики нынешних 11-ых классов начнут учебный год имея практически все учебники (о кАчестве некоторых умолчу). Не знаю чья это "недоработка", но факт остается фактом.
Ганна
Для Сергей_Одесса: а ви отримали англійську мову?
Коментувати
Вчитель
А як бути 9-му класі,коли на клас всього по 3-4 підручники,так і у восьмому???Жах!Де це забезпечення???Я не бачу!!!
Oksana
То кого ж будуть судити за те,що школи без підручників?
Юрий
Огромная просьба у кого уже есть учебники для 11 класса , выложите в инет а то к нам в школу не одного не привезли , англиского вообще сказали и не ждите 9 как и в том году ) , больше всего интересует математика и украинская мова !
Виталий
Для Юрий: у нас в школе уже есть несколько наименований. В областном распределительном центре сказали, что все книги будут, их им привозят каждый день. Другое дело, что в этом центре не успевают учебники распределять по городам и сёлам (а в городах надо будет еще по районам распределить, и уже только тогда по школам распределять). Так что из-за этой многоуровневой системы учебники еще весь сентябрь будут довозить до школ
Коментувати
батько
Для ліцею технічного профілю видали підручники математики для 11 класу рівня стандарт- в одному підручнику і алгебра і геомерія. Отже міністр має право говорити, що підручниками він нас забезпечив на сто відсотків. А те, що ці підручники для суспільно-гуманітарних класів вже, мабуть, нікого не цікавить. Дуже сумно. Поки. що маємо сто відсотковий обман.
Світлана
"В школах сьогодні реально від 60% до 80% необхідних підручників, залежно вiд регіону. Наприклад, у Києві та Київськiй областi доходить до 90%." Це якщо говорити про підручники для 11 класу? А інші? У мене, наприклад, 4 клас. Видали підручники 2003, 2004 року видання. Вам розказати, пане Полянський, у що вони перетворилися? Так мої учні підручниками, за Вашою статистикою, забезпечені, а реально - ні.
Светлана
Кто бы сомневался!
Читач
Как уже надоела постоянная брехня от этого министра.
ха-ха
Для Читач:] хіба бреше лише цей міністр
Коментувати