Більшість шкіл готові до навчального року, - міністр освіти

Майже всі школи України готові до початку нового навчального року, ремонти в них практично завершені, школи укомплектовані педагогічними кадрами та всі мають підручники

Більшість шкіл готові до навчального року, - міністр освіти

Про це під час проведення брифінгу повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Поточний ремонт, за його словами, здійснено у 16 тис. 749 навчальних закладах із 16 тис. 800 запланованих. Готовність ремонту в школах, де він ще не завершений, становить 99,9%.

Крім того, капітальний ремонт здійснено у 2 058 школах із 2 290. У 32-х ще продовжується капітальний ремонт. Як пояснив міністр, йдеться здебільшого про прибудови до будинків навчальних закладів або тепломережі.

Дмитро Табачник також повідомив, що до 1 вересня у дію буде введено 21 новозбудовану школу на 8,5 тис. місць. До кінця року планується завершити будівництво ще 39-ти нових середніх навчальних закладів.

Як наголосив міністр, на сьогодні всі школи укомплектовані педагогічними кадрами і всі мають підручники. Підготовка до опалювального сезону також, за його словами, не викликає занепокоєння.

Навчальний рік, за інформацією міністра, розпочнеться в усіх школах, навіть у тих, щодо яких не прийнято остаточне рішення про закриття.

Сьогодні з 11 таких проблемних шкіл залишилося 2 у Чернігівській області. У Київській, Одеській, Кіровоградській, Сумській областях рішення вже прийнято, повідомив Табачник.

Дмитро Табачник додав, що фінансування "проблемних шкіл" здійснюватиметься до прийняття остаточного рішення. При цьому в разі прийняття рішення про їх закриття буде вирішено питання про підвезення учнів до інших середніх шкіл і працевлаштування викладачів.

Укрінформ
31.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів