Прем’єр-міністр закликав батьків першокласників відвідати школи всією родиною

У вступному слові прем’єр-міністра Миколи Азарова на засіданні Кабінету Міністрів значну увагу було приділено питанням освіти школярів

Прем’єр-міністр закликав батьків першокласників відвідати школи всією родиною

Напередодні першого вересня в уряді звернули увагу на гострі питання освіти дітей. Зокрема, Азаров торкнувся питань щодо стану готовності навчальних закладів до нового навчального року та проблем фізичного розвитку українських школярів, а також попросив роботодавців надати батькам першокласників вихідний день 1 вересня.

"Наголошую, що 1 вересня роботи з виправлення недоліків і помилок, завершення недоробленого не повинні припинятися. Необхідно ще раз уважно подивитися на головні складові готовності навчальних закладів до нового навчального року. На стан забезпечення школярів підручниками і навчальними посібниками, на укомплектованість навчальних закладів кадрами, на забезпечення підвезення школярів до місця навчання і додому, де це необхідно", - зазначив прем’єр.

Він звернув увагу на питання енергозбереження та енергоефективності в навчальних закладах.

"Найбільш важливим є утеплення, встановлення систем терморегуляції та застосування інших сучасних технологій, що істотно підвищать енергоефективність шкільних приміщень", - зазначив Азаров.

"Також хотів би наголосити на проблемі здоров’я нашого підростаючого покоління. Жахливо, що у нас діти помирають на уроках фізкультури - і то не через надмірні навантаження. Тому питання поглиблених періодичних медичних оглядів в школах і дитсадках ми повинні поставити принципово", - зауважив прем’єр-міністр.

Азаров також звернув увагу на проблеми нераціонального, незбалансованого харчування дітей та малорухливий спосіб життя дітей, а також проблеми раннього тютюнопаління та споживання алкогольних напоїв.

"Звичайно, тут велика і перша роль - сім’ї. Але і роль вчителя, педагога - надзвичайно важлива. Школа не може обмежуватися тільки тим, що дає знання. Вона повинна виховувати високоосвічених, високоморальних та здорових громадян України", - підкреслив Азаров.

"Завтра особливе свято у першокласників та їх батьків. Міносвіти звернулося до роботодавців з пропозицією надати батькам першокласників вихідний день 1 вересня. Я особисто також підтримую це прохання", - заявив прем’єр-міністр.

Звертаючись до батьків, Микола Азаров попросив їх прийти в школу всією родиною.

Освіта.ua
31.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
"Напередодні першого вересня в уряді звернули увагу на гострі питання освіти дітей..."А до 1 сентября проблем не существовало?!!!! Над нами просто планомерно издеваются !! А где Азаров был до 1 сентября? Наверное, на Луне. Жаль, что там надолго не остался....вместе со "своим" правительством!