Азаров вимагає правдивої інформації щодо стану готовності шкіл до навчального року

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров вимагає від чиновників правдивої інформації про стан підготовки шкіл до 1 вересня

Азаров вимагає правдивої інформації щодо стану готовності шкіл до навчального року

Про це він заявив на розширеній колегії Міносвіти "Про підсумки розвитку загальної середньої і дошкільної освіти в 2010-2011 навчальному році та завдання на 2011-2012 навчальний рік".

Глава Уряду підкреслив, що інформація чиновників МОНмолодьспорту про 100% готовність усіх навчальних закладів до нового навчального року не відповідає дійсності.

Азаров нагадав, що він відвідав одну з київських загальноосвітніх шкіл у Дніпровському районі – типову школу столичних "спальних районів", збудовану 25 років тому. За словами прем‘єр-міністра, він хотів на власні очі перевірити об'єктивність інформації чиновників про готовність шкіл до 1 вересня.

"Методом "лотереї" ми вибрали школу, і що виявилось? Що дах протікає, що взимку дітям холодно, що в їдальні не зовсім якісне харчування, що фасадна плитка відвалюється і може травмувати дитину... Це що, 100% показник готовності школи?", - обурився прем‘єр-міністр. Він наголосив на необхідності надання чесної, правдивої інформації у системі державного управління.

"Нам не потрібно нікого обманювати. Нам не потрібні цифри, які спотворюють реальну ситуацію. Тому що не знання реальної ситуації унеможливлює прийняття вірних державних рішень", - підкреслив прем‘єр-міністр.

За його інформацією, найбільша кількість недобудованих та не готових до 1 вересня навчальних закладів у Одеській (39) та Тернопільській (28) областях. 21 школу не здали в експлуатацію у Закарпатській та по 20 у Київській і Хмельницькій областях.

Всього в Україні недобудованими залишаються 279 навчальних закладів.

Водночас Азаров поінформував, що у 2011 році в Україні збудовано 21 нову школу та капітально відремонтовано 2099 шкіл. У цих навчальних закладах забезпечені усі потреби для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Освіта.ua
30.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Шановні вчителі! Прислухайтесь! «Азаров вимагає правдивої інформації щодо стану готовності шкіл до навчального року»! Так дайте ж йому, дайте правдиву інформацію! Про все! І перестаньте самі ремонтувати школи, бігати за збірниками контрольних робіт чи книжками і т.д.! Нехай вони приймуть «вірні державні рішення»... і виконають їх. А ми подивимось…
Alexandra
A посмотрел бы пан Азаров смотр кабинетов, проводимый администрацией школы в августе! "Рабыня Изаура" отдыхает! Сколько было слёз и отчаяния учителей. Главный вопрос директора был:" А что сделали и приобрели в кабинет за год?!!! И это в кабинете, за которым даже класс не закреплён!!! Всё делается за деньги учителей (это при их-то зарплате!) и родителей, большинству из которых и без школьных ремонтов не сладко. Правителбство убаюкивает нас сказками о нехватке бюджетных средств. Но на свои нужды ведь миллионы находят!!! Никогда бандитское государство не станет правовым и демократическим. Это видно по отношению к школе (детям)!!!!!!!!
Морж
И правильно! Пусть Табачник берет тюбик с клеем ПВА и сам приклеивает отвалившуюся с фасадов плитку. (Тюбик придется брать очень большой). Азарова приглашаем в любую школу спального района или просто районную школу зимой «погреться»! Да и не только Азарова, всех желающих выяснить «реальную ситуацию». И правильно! Пусть Табачник берет тюбик с клеем ПВА и сам приклеивает отвалившуюся с фасадов плитку. (Тюбик придется брать очень большой). Азарова приглашаем в любую школу спального района или просто районную школу зимой «погреться»! Да и не только Азарова, всех желающих выяснить «реальную ситуацию».
Учитель
Пока школы, выполняя государственные программы, будут находиться на местных бюджетах о 100% готовности школ к учебной деятельности можно забыть. Когда руководство школ будет знать, что государство будет выделять средства на устранение недостатков в школе, а не спускать директивы о том, что плохо работаете, тогда будут показывать истинную ситуацию. А пока, там, где родители не помогают содержать школы (100-150 гр. в месяц) они будут просто падать на головы детям и учителям. Интересно, а что там - "на верху", действительно думают, что школы находятся в таком хорошем состоянии за счет святого духа???)))
Завуч
А відсутність підручників не рахуєте?
Светлана
Заботливый ты наше, премьер-министр!!! А дайте школам достаточно денег на ремонт, тогда будет вам 100% готовности. А то выделили пять копеек, а требуют на миллион! Родители уже устали кошельки доставать, и учителя у нас не самый богатый класс в стране, чтобы за свой счет ремонтировать кабинеты и пополнять его учебными пособиями!