Проблем із зарплатою в освітній сфері не буде, - Азаров

Зростання заробітної плати зробить професію педагога престижною серед молоді

Проблем із зарплатою в освітній сфері не буде, - Азаров

Про це, виступаючи на колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, сказав прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Ми усвідомлюємо, що нинішня заробітна плата педагогів ще зовсім не відповідає тій, яку необхідно було б виплачувати педагогам, і це є однією з причин того, що в школах спостерігається дефіцит молодих спеціалістів, - сказав Азаров. - Я обіцяю, з 1 січня наступного року такого не буде".

Він підкреслив, що підвищення рівня оплати праці педагогів є одним з пріоритетних завдань уряду.

Разом з тим прем'єр-міністр зауважив, що зарплата вчителів буде зростати відповідно до темпів розвитку економіки.

"Ми розраховуємо на те, що вона буде розвиватися швидкими темпами, отже, буде збільшуватися і зарплата. Порожніх обіцянок я ніколи не давав і давати зараз не збираюся", - заявив Азаров.

Прем'єр-міністр також нагадав, що цього року середня заробітна плата педагогів збільшилася приблизно на 183 грн, а з 1 вересня буде встановлена надбавка до зарплати у розмірі 20% окладу.

Він також зазначив, що більше не буде проблем з виплатою зарплати працівникам освіти. Азаров пообіцяв усунути перекоси оплати праці в системі обласних і районних управлінь освіти.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів встановив надбавку в розмірі 20 відсотків від посадового окладу педагогічним працівникам деяких категорій. Рішення Кабміну набуде чинності 1 вересня 2011 року.

Освіта.ua
29.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Очень интересно, откуда взяться молодым специалистам если со школ древних пенсионеров не провести, я не говорю за тех, кому 55-60 эти еще ой-ой-ой.А вот если деректору школы 70 и никто даже из районной администрации не смог "уговорить " пойти то о чем вы говорите, если в районо сидит методист , которому 74 в этом году.Откуда молодые специалисты?
Ольга
Для Елена: нашему директору тоже под 70,но мы все на нее молимся,так как все делает для школы и пенсионеры разные бывают,так же как и молодые специалисты.в том году пришло несколько,два молодых-очень хорошие,а вот третья только и бегала курить с учениками и выпивать после уроков,еле-еле отправили ее со школы!Так чем такой молодой специалист лучше пенсионера?
Коментувати
Читач
«Азаров пообіцяв усунути перекоси оплати праці в …системі освіти», тобто, зарплата прибиральниці буде нижча зарплати вчителя!
Марина
я майбутня абiтурiентка, моя майбутня професiя педагог. Знаю що зарплата буде мiзерна. але тим паче я ii обираю. I з мого класу ще 5 чоловiк обрали цю професию.
max
Якби була нормальна зарплата у вчителів то професія була б престижна, але через її низьку оплачуваність ніхто не хоче працювати..прибиральники часто отримують більше за вчителів(а працюють вони не багато-пару годин в день), що вже казати про інші професії....молодий спеціаліст не йде працювати вчителем через те що за таку зарплату сімю не прогодуєш( зарплата буде йти тільки на кварплату і різні затрати). Так що щановний пане премєр, зарплату вчителям треба підвищити в декілька разів, і щоб мінімальна зарплата дорівнювала хоча б половині зарплати депутатів!
nezrozumiliy
Для max: Дуже підтримую-мінімум 3000 гривень кожному викладачу в місяць
Коментувати
Antony
20%?? 20% від його з/п на 2000% більші з/п вчителів!
Ярославна
Азаров пообіцяв усунути перекоси оплати праці в системі обласних і районних управлінь освіsnb Перекос- це коли спеціаліст районного відділу освіти отримує менше за шкільного техпрацівника, НЕ ОТРИМУЄ ВЗАГАЛІ гарантовану чинним законодавством матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі посадовго окладу . Перекос такий ось..
Спантеличений читач
Цитата: «Сказав Азаров. - Я обіцяю, з 1 січня наступного року такого не буде…» А чого не буде, не сказав… Ой, боюсь, що нічого не буде: ні заробітної плати, ні молодих спеціалістів, ні освіти…
nezrozumiliy
Для Спантеличений читач: Угу
Коментувати
Peter
кто знает ? являются ли обязаловкой планы уроков?
Бывалый
Для Peter: Они, (обязательные планы), являются на пару вместе с вышестоящими проверяющими! А вот тут уж все зависит от фантазии проверяющих! Есть, правда, маленькая хитрость. Чем толще конверт, тем меньше фантазий!
Коментувати
Маша
Коллеги! Предлагаю не работать в избирательных комиссиях. Все знают, что выборы вытягивают на своих плечах учителя. С таким отношением к учителю пусть власть сама решит свои проблеммы на избирательных участках. Пусть там поработают члены семей наших депутатов, министров, олигархов. Нас ведь никто не слышит, считает за быдло, плюют на наши права - так пусть сами на себя и работают, а мы лучше заработаем репетиторством. Почему зарплата депутата не зависит от экономических показателей, а учительская зависит. И очень хочется услышать не СКОЛЬКО раз( по 10 коп.), а ВО СКОЛЬКО раз будет повышена з\п учителя. 1 января снова ничего не будет - кризис, инопланетяне, Тимошенко, короче найдут виноватого.
Возмущенная
Нам за август вобще ничего не дали, сказали не ждите до 6 сентября!!!
tat
бла-бла-бла. і так перед початком кожного навчального року...
Vlad
А ще стверджують, що розвиток історії йде по спіралі. Що стосується української освіти, то тут все по колу. Обіцянки про підвищення заробітної плати у 2 - 2,5 рази ми чули ще від прем'єр-міністра В.А. Ющенка. Що стосується проблем із виплатою зарплати вчителям, то їх створює місцева влада.
Світлана
Для Vlad: Цікаво дуже: працюємо на державу, а зарплату виплачує місцева влада! Чи не спеціально це зроблено для того, щоб залишати нас кожного разу з великою дулею
Коментувати