Табачник незадоволений рівнем шкільних підручників

Необхідно підготувати нове покоління українських підручників через те, що нинішні підручники гальмують процес засвоєння інформації школярем

Табачник незадоволений рівнем шкільних підручників

Таку думку висловив під час розширеного засідання колегії МОНмолодьспорт міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

За його словами, слабким місцем шкільної освіти є переобтяженість підручників фактологією, відомостями, які не мають суттєвої загальноосвітньої цінності.

Крім того, не враховано необхідну диференціацію залежно від віку, нахилу та здібностей дитини, життєвих планів школярів.

"Знаєте, дуже часто в цьому підручнику переважають знання автора, який хоче розповісти те, що він знає, але те, що автор набагато краще підготовлена людина, ніж учень школи, в цьому немає сумніву", - зазначив міністр. На його переконання, це гальмує процес засвоєння інформації школярем.

Він також відзначив, що міністерство вже оголосило всеукраїнський конкурс на нові підручники для початкової школи, який триватиме до 30 грудня.

"Поставлено завдання підготувати абсолютно нове покоління українських підручників і за формою, і за змістом", - зазначив Д.Табачник.

Нагадаємо, нещодавно директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод повідомив, що цього року виготовленням підручників для 11-х класів завершився десятирічний перехід змісту освіти на нові програми та підручники, і тепер усі школи України мають оновлений комплект підручників.

Укринформ
29.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
У нас зараз такі підручники, що без них КРАЩЕ! В них тільки автор і може розібратися!
juliaB
Спробував би наш міністр навчатися без підручників, та й ще за такими програмами
Чебурашка
Для juliaB: Так, вот… он и учился-учился… без программ и без учебников… и выучился!!!
Коментувати
1234
У нас для 11 ещё кое-как. Но вот 10!!!!
вчитель
Де обіцяні підручники? Сьогодні 29 серпня, а у школі жодного підручника для 11 класу! Знову все повторюється, а так гарно обіцялось ...
Людмила
Для вчитель: А Вы в очередной раз купились!..Зря!
Коментувати