Підручники мовами національних меншин надрукують у вересні

Навчальну літературу мовами національних меншин для 11-х класів у повному обсязі надрукують до середини вересня

Підручники мовами національних меншин надрукують у вересні

Про це міністр освіти і науки, молоді і спорту України Дмитро Табачник сказав на прес-конференції у Києві.

Міністр пояснив затримку тим, що зазначені підручники потребують додаткової мовної експертизи.

"Там дуже маленькі тиражі. Там ще мовна експертиза на переклад. Їх всього на сьогодні близько 24 тисяч. І це єдиний сегмент з 5 млн 100 тисяч підручників для 11-х класів, який ми не встигнемо до 1 вересня забезпечити. Завершимо до 8-10 вересня", - повідомив Д. Табачник.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки Дмитро Табачник повідомив, що підручники для 11 класів регіони отримають до 28 серпня.

Зокрема, під час презентації підручників для 11 класів в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, міністр освіти зазначив, що до 1 вересня 2011 року державне замовлення на підручники для 11 класів буде виконано на 100% і буде передано середнім загальноосвітнім школам 5,1 млн підручників. "Доставку до обласних баз освіти, я сподіваюсь, ми завершимо до 28 серпня", - наголосив Д. Табачник.

УНІАН
26.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
juliaB
міністра на мило
Оксана
А підручників з укр. літератури для 7 класу (російськомовна школа) немає вже понад 4 років, мабуть, і не буде вже, бо звітували, що підручниками забезпечено всі школи. Колеги, як вам програма для 11 класу з мови (для шкіл з російською мовою навчання)? Тримаюся за голову, що робити, як проводити уроки, а тим більше готувати дітей до ЗНО - просто не знаю...