В школах столиці почали впроваджувати енергозберігаючі технології

Київське управління освіти і науки втілює в життя плани уряду щодо енергоефективності в навчальних закладах

В школах столиці почали впроваджувати енергозберігаючі технології

Так, у 300 загальноосвітніх навчальних закладах Києва найближчим часом буде проведено термомодернізацію будівель та встановлено теплові насоси. Про це повідомила начальник Головного управління освіти і науки Віра Горюнова.

Ці заходи відбуватимуться в рамках "Регіональної програми підвищення енергоефективності для міста Києва на 2011–2015 роки", проект якої уже розроблено, повідомила Горюнова.

"Впровадження цієї програми дасть змогу зменшити обсяг технологічних витрат і витрат енергоресурсів. Ми модернізуємо та реконструюємо відповідне шкільне обладнання, впровадимо сучасні енергоефективні технології. Зокрема, рішенням сесії Київської міської ради додатково виділено 3 мільйони гривень на встановлення в школах енергозберігаючих ламп", – сказала Віра Горюнова.

Начальник управління відзначила досвід Оболонського району Києва, де в навчальних закладах проведено значну роботу щодо заміни у класних кімнатах застарілих та фізично зношених світильників на енергоефективні. За інформацією КМДА, це дало змогу знизити затрати електроенергії у 2,4 рази при збільшенні освітлюваності у 2,6 рази. Із 1113 класних кімнат району така робота проведена в 546.

Наразі у КМДА нагадують, що до 1 жовтня школи мають отримати акти готовності до опалювального сезону.

Освіта.ua
26.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
56
А не страшно, что энергосберегающие лампы санстанция в школах не разрешает?