Міносвіти готує електронні підручники для шкіл

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту зараз проводить сертифікацію електронних підручників та створює електронну бібліотеку

Міносвіти готує електронні підручники для шкіл

Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час прес-конференції у Києві.

"Є перспектива у електронних підручників. Ми зараз проводимо їхню сертифікацію, складаємо в державному видавництві "Освіта" величезну бібліотеку електронних підручників, які були рекомендовані в попередні роки. Тобто ведеться робота із їхнього відцифровування", - сказав Д. Табачник.

Міністр також зазначив, що фахівці сходяться на думці, що електронний підручник в школі має велике майбутнє, але він не повинен на 100% замінювати книгу.

"Тобто, вони повинні розвиватись, доповнюючи один одного, і це якраз відповідає нашим планам зі створення навчально-методичного комплексу", - додав Д. Табачник.

Говорячи про регіони, міністр повідомив, що наразі деякі обласні управління освіти вже розпочали виготовлення підручників на електронних носіях, зокрема, у Рівненській області.

Як зазначив начальник Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації Роман Шаповал, зараз це ініціатива місцевих управлінь освіти. За його словами, найімовірніше МОНмолодьспорт розробить відповідний пілотний проект в 2012 році.

"Програма щодо забезпечення електронними підручниками передбачалася як державна. У Харкові вже є прецеденти щодо забезпечення електронними підручниками гімназій та ліцеїв, але це – ініціатива місцевих властей. Що ж стосується ініціативи міністерства, я думаю, що це перспектива 2012 фінансового року, в плані розробки такої програми і хоча б пілотного проекту для одного з регіонів", - підкреслив Шаповал.

УНН
26.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Порадьте, з чого починати створення електронної бібліотеки в школі, ліцеї. Якими нормативними актами передбачено створення такої бібліотеки. Чи може керівництво зобов"язати бібліотекаря (працюю одна) працювати над створенням електронної бібліотеки
бойко
а де скачувати підручники
Пушкарьов
Полностью поддерживаю!
Реалист
От! Нарешті з паперовими підручниками упорались, тепер можна перейти і до електронних! Безсумнівно, (зважаючи на виконавців), результати будуть такі ж вражаючі!