"Українських класів" у російських школах таки не буде

У Росії не відкриватимуться українські класи через відсутність школярів. Про це на прес-конференції у Москві сказав міністр уряду Москви, керівник департаменту освіти російської столиці Ісаак Калина

"Українських класів" у російських школах таки не буде

"Ми готові відкрити класи з будь-якою мовою навчання, коли є відповідні заяви від батьків", - сказав він. Проте, наразі таких заяв немає.

При цьому І. Калина повідомив, що в Москві є школи з етнокультурним компонентом.

За його словами, такі школи відкривалися з метою поступової інтеграції людей певної культури в культуру міста Москви.

"Не всім школам вдалося утриматися в цьому завданні. Іноді спостерігалося інше – якраз навпаки, якесь відчуження дітей певної культури від культури міста Москва", - сказав Калина. Зараз влада прагне "поправити колективи цих шкіл", додав він.

Як повідомлялося раніше, міністр освіти та науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник розраховував, що перші українські класи в гімназіях Москви і Санкт-Петербурга відкриються 1 вересня цього року.

За словами Д. Табачника, велися переговори з департаментами освіти двох російських міст, щоб визначити авторитетні гімназії для відкриття українських класів.

"Ми вирішили почати з цього, адже вирішення питання з пошуком окремої будівлі в центрі міста може зайняти багато часу, а так ми можемо почати вже 1 вересня", - сказав профільний міністр.

Міністр освіти та науки РФ Андрій Фурсенко також заявив, що його відомство підтримує створення українських гімназій в Москві та Санкт-Петербурзі.

УНІАН
25.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
док
чому керівника департаменту освіти російської столиці звати Ісаак ?