Столичні учні зможуть навчатися дистанційно

У 50-ти загальноосвітніх навчальних закладів Києва з’явиться швидкісний Інтернет й інтерактивні комунікаційні технології

Столичні учні зможуть навчатися дистанційно

Це стало можливим завдяки впровадженню на базі цих навчальних закладів всесвітнього інноваційного проекту "Альфанетшкола", розповіла начальник Головного управління освіти і науки м. Києва Віра Горюнова.

За її словами, цей проект – соціальний, абсолютно безкоштовний і доступний усім. Він передбачає підключення шкіл до мережі Інтернет високошвидкісними каналами та впровадження в навчально-виховний процес інтерактивних комунікаційних технологій.

Програма "Альфанетшкола" розроблена таким чином, щоб, не змінюючи класичну методику проведення традиційного уроку, надати дітям якісний продукт на відстані, дистанційно.

Діти з різних куточків світу матимуть можливість отримати найкращу освіту, використовуючи доступні всім веб-ресурси, не виходячи з дому або залишаючись в аудиторії свого класу, йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

Наразі, за інформацією Віри Горюнової, навчальні заклади Києва мають можливість безоплатно користуватись підключенням до мережі Інтернет. 168 таких закладів підключені до глобальних інформаційних ресурсів по високошвидкісних каналах.

Протягом 2011 року у дошкільних навчальних закладах встановлено 331 автоматизоване робоче місце керівника та 10 мобільних лекційних комплексів.

Також, заплановано встановити ще 152 автоматизованих робочих місць у дитсадках, а також 36 навчальних комп’ютерних, 70 інтерактивних, 10 навчальних комп’ютерних комплексів з використанням мережевих моніторів у школах, повідомила Горюнова.

Крім того, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України передбачено у 2011 році встановлення 40 навчальних комп’ютерних комплексів у загальноосвітніх навчальних закладах та 13 – у школах-інтернатах Києва.

Освіта.ua
23.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Скептик
Для Володимир: Ни то и ни другое. Это очередной проект по изъятию денег из бюджета под благовидным предлогом, особенно ноутбуки сиротам.
nezrozumiliy
Для Скептик: Згоден
Коментувати