В Україні відкрилася третя школа для сліпих дітей

Тепер в Україні є три спеціальні класи для навчання та виховання сліпих дітей - у Харкові, Дніпропетровську та Запоріжжі

В Україні відкрилася третя школа для сліпих дітей

Третій клас відкрився в Запоріжжі на базі Запорізького навчально-реабілітаційного центру-інтернату "Орієнтир" (колишній інтернат № 5 для дітей з вадами зору).

Першого вересня до цієї школи прийдуть шестеро дітей, чотирьом з них за віком слід навчатися в першому класі, а ще двом вже виповнилося 11 і 15 років.

Раніше діти-інваліди могли здобувати середню освіту тільки шляхом індивідуального навчання.

За словами викладача, тифлопедагога Олександри Байши, для початку навчання незрячих дітей вік не має визначального значення. Головне, що тут створені спеціальні умови для їх успішного розвитку та для отримання ними початкової освіти.

В установі обладнані затишні кімнати для навчання та ігор, спальня, місце для харчування, санвузол.

За словами директора центру "Орієнтир" Ганни Тихомирової, Запоріжжя стало третім обласним центром в Україні після Харкова і Дніпропетровська, де працюють спеціальні класи для навчання та виховання сліпих дітей.

Як повідомлялося раніше, діти з особливими освітніми потребами зможуть вчитися в загальноосвітніх навчальних закладах за місцем проживання.

reporter.zp.ua
23.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів