В школах популяризуватимуть спорт

З метою популяризації здорового способу життя та залучення дітей та молоді до спорту у Києві презентовано національний соціальний проект "Давай разом!"

В школах популяризуватимуть спорт

У заході взяли участь представники Державної служби молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Як повідомив перший заступник голови Державної служби молоді та спорту Сергій Глущенко, проект спрямований на популяризацію здорового способу життя, залучення дітей та молоді до спорту, виховання відповідальності за своє життя, за прийняття рішень, розвиток художніх талантів і здібностей тощо.

Складовими проекту є соціально-інформаційна кампанії "Червона картка", дитячі та молодіжні турніри з футболу "Чесна гра" та заходи з організації змістовного дозвілля дітей і молоді "Другий тайм".

В рамках проекту планується проведення спортивних турнірів для хлопців і дівчат віком від 7 до 19 років. Спортивні турніри та змагання будуть супроводжуватися проведенням тематичних просвітницьких заходів.

У заході візьмуть участь й волонтери, які поширюватимуть ідею розвитку в Україні інфраструктури для масового спорту.

Передбачається також реконструкція та будівництво спортивних майданчиків в усіх регіонах країни, підготовка дитячих футбольних тренерів, популяризація футболу серед учнівської молоді та дітей (в тому числі дівчат), залучення їх до занять у спортивних секціях та змаганнях на відкритих майданчиках.

Заходи проекту водночас відбуватимуться по всій Україні напередодні чемпіонату Євро-2012 і під час його проведення.

Також, в Україні триває реалізація міжнародного проекту "Відкриті розважальні футбольні школи", ініційованого УЄФА. У поточному році планується провести 21 фестиваль Open fun football schools, які мають на меті залучити дітей до занять спортом та посприяти відкриттю нових спортивних секцій.

Усі необхідні матеріали проекту до початку нового навчального року мають бути передані регіональним федераціям та окремим школам і клубам, що беруть участь у проекті "Відкриті розважальні футбольні школи".

Освіта.ua
22.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1234
НУ -НУ