Переможці олімпіади з української мови та літератури отримають стипендії

Учні, які показали найкращі результати під час ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2010/2011 навчального року, отримають стипендії строком на один рік

Переможці олімпіади з української мови та літератури отримають стипендії

Про це йдеться у проекті розпорядження Президента України "Про призначення стипендій імені Тараса Шевченка учням загальноосвітніх навчальних закладів", який підтримав уряд 17 серпня цього року.

Починаючи з 2000 року, 10 щорічних стипендій імені Тараса Шевченка надаються учням загальноосвітніх навчальних закладів України за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури.

Стипендії призначає Президент України за поданням Кабінету Міністрів України.

Цьогорічні кандидатури стипендіатів визначалися колегією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту із числа переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури 2010/11 навчального року, які показали найкращі результати у змаганнях.

Розмір стипендій імені Тараса Шевченка складає 2 318,75 гривень. Стипендія має бути призначена на один рік (з 1 вересня поточного року до 1 вересня наступного року).

Призначаючи ці стипендії, держава має на меті підтримати обдаровану молодь, створити умови для її подальшого розвитку.

Також, призначення стипендій сприяє піднесенню престижу української мови і літератури, заохочує школярів до вивчення державної мови та до нових шляхів пошуку знань, повідомляє прес-служба уряду.

Освіта.ua
19.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Ви - люди, заради яких власне і ведеться боротьба за мову, бо з неї починається національна свідомість, а тоді вже і розбиток нації
Игорь
Учитесь сами и учите своих детей, а зависть - плохое чувство.
Татьяна
Страна идиотов! Так всю жизнь и проведете - в нищете и дерьме, зато свидомо и с мовою.
Студ
Для Татьяна: +100500 Олімпіади з матем., фізики і програмування - ось за що треба дійсно стипендії давати, натомість їх дають дітям, які вміють гарно визначати другорядні члени речення, знають правильне написання прислівників, які на письмі майже ніхто не використовує і т.д. Good job!
Коментувати
Татьяна
Да-да, именно изучение украинского языка и литературы обеспечит нашей стране быстрый прогресс науки и техники, обновит производства и даст возможность получить Нобелевскую премию! А на математиков, физиков и химиков - плевать!
***
Для Татьяна: Особенность национального характера
ната
Для Татьяна: За математиков и физиков не переживайте - они тоже получвют и президентские и губернаторские стипендии, просто физиков всегда меньше чем лириков.
Інна
Для Татьяна: Просто зараз це необхідніше. Поки є мова доти буде країна, а хімією національно свідому Україну не здудуєш.
Коментувати