Табачник запропонував зробити 1 вересня вихідним для батьків першокласників

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник запропонував зробити 1 вересня вихідним для батьків першокласників

Табачник запропонував зробити 1 вересня вихідним для батьків першокласників

Про це йдеться в листі, направленому керівникам обласних управлінь освіти.

Міністр запропонував керівництву областей звернутися до роботодавців з проханням зробити 1 вересня вихідним днем для тих, чиї діти цього року йдуть до першого класу.

"Зобов'язати міністерство нікого не може, це просто пропозиція, - пояснили в прес-службі Міносвіти. - Керівник підприємства все одно буде сам вирішувати, надати вихідний чи ні".

"Просто батьки, як завжди, відпрошуються з роботи на весь день або на частину дня. Цього року планується всі лінійки провести о 10 ранку, а потім одночасно у всіх школах пройде відкритий урок, присвячений 20-річчю незалежності", - додав він.

На сьогоднішній день на пропозицію міністра відгукнулося керівництво деяких областей. Так, у Чернівецькій ОДА вирішили, що батькам першокласників 1 вересня нададуть вихідний із збереженням середнього денного заробітку. Це питання також обговорюють у Вінницькому обласному управлінні освіти.

Роботодавцям, які не укладали колективні договори з працівниками, в Міносвіти порадили вирішити це питання на загальних зборах або прийняти рішення самостійно.

Також, працівники можуть самостійно звернутися до своєї профспілки з ініціативою винести це питання на колективні переговори. Таким чином у договір можна додати пункт про право взяти вихідний день 1 вересня для батьків, у яких є діти шкільного віку.

За попередніми даними, 1 вересня цього року до школи підуть понад 410 тисяч першокласників.

Левый берег
18.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама&учитель
Наконец-то!))) Спасибо Д. Табачнику!)
Сергій
А давайте ще 25 травня зробимо вихідним для батьків одинадцятикласників - діти один раз в школу йдуть і один раз закінчують
неравнодушный
Для Сергій: Какое 25 травня, Вы отстали лт жизни! В этом учебном году НЕ БУДЕТ последнего звонка для 11-х классов! Они 3 мая закончат учиться, а в это время все остальные учатся(или мучатся)! 12-13 получат аттестаты, 14 у них первое ЗНО, 9-е начнут сдавать экзамены, а все остальные...правильно! -УЧАТСЯ! ТАБАЧНИК ОТМЕНИЛ В ЭТОМ ГОДУ ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК...из-за ЕВРО-2012. Только в нашей стране ТАК могут ненавидеть собственных детей((((
внимательный
Для неравнодушный: не путайте людей! На этом же сайте была информация: "Документи про повну загальну освіту випускники 11 кл отримають 25-27 травня, а 9 кл 30-31 травня 2012 року, свято "Ост дзвоника 25 травня"
stranger
Дайте пожалуйста ссылочку на этот текст , потому что ВСЕМ известно , что даты ЗНО перенесены на май!!!Для внимательный:
Коментувати
Наталья
10 годин - Жара... Підтримую свою тезку... Керівники підприємств і установ теж люди і завжди відпускають батьків на такі міроприємства...... не міністр , а турботливий татусь.....
Віктор
У нашій школі лінійка о 09.00!
Наталья
А якщо буде жара???? О 10 год діти падать почнуть від жари. мизавжди о 8 год проводимо такі міроприємства
Мама студентки
У кого з батьків буде ВЕЛИКЕ бажання потрапити на 1 вересня - прийдуть і без Табачника! Так було завжди!
nezrozumiliy
Молодець!Оце я розумію,що хоч інколи міністр думає про людей
Случайный прохожий
Для nezrozumiliy: Дешевый пиар! Для кого?
Людмила
Для nezrozumiliy: А давайте еще сделаем "1 вересня вихідним для батьків одинандцятикласників?!!!!!!!!!!!!!!!!" Чего мелочиться?!!!!! Тим паче, що у першокласників буде ще попреду 11 шт таких "свят", а у старшаків- 1 всього!
nezrozumiliy
Для Людмила: Для Случайный прохожий: А ви неблагодарні йому за це
Коментувати