Друк підручників для 11-х класів йде за графіком

15 серпня харківське видавництво "Ранок" завершило друк підручників для 11-х класів загальноосвітніх шкіл

Друк підручників для 11-х класів йде за графіком

"Вчора ми повністю закінчили друк підручників для 11-х класів. Вперше за останні 5 років підручники для 11 класу середньої школи надруковані вчасно", - зазначив директор видавництва "Ранок" Віктор Круглов.

Як повідомлялося раніше, цього року Міністерство освіти і науки своєчасно провело тендерні процедури.

Таким чином, наразі всі замовлення на підручники для 11-х класів знаходяться в роботі.

Так, видавництво "Ранок" надрукувало 35 найменувань підручників для учнів 11-х класів загальною кількістю 500 тисяч екземплярів.

"Це було дуже складне державне замовлення. Починаючи з травня, спочатку редактори видавництва" Ранок ", а потім друкарня працювали цілодобово, щоб надрукувати більше 500 тисяч підручників для школярів", - сказав Віктор Круглов.

Як повідомив начальник Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації Роман Шаповал, усі процедури поставки надрукованих підручників у школи країни мають завершитися до 1 вересня.

"Я сподіваюся, це дасть нам можливість вчасно розпочати навчальний процес у 11-х класах як російськомовних, так і україномовних шкіл", - зауважив Р. Шаповал.

SQ
17.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учні 11 класу
Ми учні Новоодеської гуманітарної гімназії новоодеської районної ради Миколаївської області.Профільний предмет - англійська мова.Підручник досі не отримали,рекомендований автор підручника - Несвіт А.М. Також немає німецької мови, технологій, захисту Вітчизни,економіки.
Руслан
щось новеньке про війська СРСР 1941-1945рр.
Ира
11 класс. учебников профиля нету. география и економика! а также Захист Витчизни, Художня культура. Людина і Суспільство. хрестоматии по литеретуре (Одесская обл)
Юля
Хмельницька обл. Славута. Спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення наук. Отримала всі книги, навіть англійську.
ученица 11 класса
я ученица 11 класа. профиль обучения - исторический. Учебников нет ни по истории уУкраины ни по всемирной истории. и ещё некоторых учебников (Кривой Рог)
EOF
Викладіть в інтернет електронні версії підручників, тому, що ні таких підручників, ні електронних немає. Користуюсь електронним підручником, так немає що завантажити на цей підручник!
Наталя
Тернопільська область. Так і не бачила підручника з англійської мови за 10 клас. Перші параграфи скачувала з інтернету. Сподіваюся, підручник за 11 клас буде в електронному варіанті ПОВНІСТЮ, а не так, як за 10 клас- тільки деякі частини. Бо побачити його на власні очі навіть не сподіваюся.
Андрій
М.Шепетівка. НВО№2. Отримали тільки 2 підручники "Захист Вітчизни" 11кл. один українською, другий російською мовами., а 10кл не отримали.
Лариса
Днупропетровська область, Межівський район : жоден підручник для 11 класу в шкільну бібліотеку ще не завезено. До цього часу немає жодного підручника з англійської мови та правознавства - цілий рік ксерили матеріали, знайдені в інтернеті!
Анна
Киев.Учебники для 10 классов по немецкому и русскому язікам обещают не раньше января.А некоторых учебников для 11-х записанных в присланной программе нет даже на знаменитой Петровке( их не напечатали)
Svetlana
Луганская область - до сих пор нет учебников английского языка 10 кл., об учебниках 11 кл. и говорить нечего
men
Харків. Станом на 15 серпня у школу надійшли 5 назв підручників для 11 класу по 5 екземплярів. А маємо в школі 120 учнів 11 класів!!!! Але сподіваємося на краще!
Oksana
Кіровоградська обл.- підручників з англ мови 10 кл немає
Анатолій
підручники 10 класу вже мабуть неактуальні) ксерокс ще ніхто не відміняв)
Марія
Сьогодні у шкільній бібліотеці отримала підручники для 11 класу з української мови та літератури (Миколаївщина)
Учитель
Донецька область - підручники з біології, хімії, інформатики, Захист Вітчизни, Світова література 10 клас не бачили навіть по 1 шт.(((
вчитель
Київська область, Обухів,підручників англ. мови 10 кл нема!!!
Светлана
Учебники для 10 класса в прошлом году так и не напечатали. Все силы бросили на подготовку учебников для 11 класса. Надо же этих детей чем то порадовать, они с 5-го класса учатся без учебников! Теперь бы еще воворемя до школ довезти, до ноября будем ждать эти заветные книжки.
Лариса
Житомирская область Коростень учебников английского языка для 10 класса нет!!!!!!
Елена
Донецкая область,Горловка учебников английского языка для 10 класса нет!!!!!!!!!