В школах терміново перевіряють протипожежний стан

В українських школах тривають позапланові перевірки пожежної безпеки напередодні навчального року

В школах терміново перевіряють протипожежний стан

Лише за 7 місяців поточного року у школах виникло 22 пожежі, що завдало збитків державі на 1,5 мільйони гривень, повідомив заступник директора Департаменту пожежної безпеки України Павло Афанасьєв.

"На стан пожежної безпеки об'єктів освіти негативно впливає ігнорування окремими керівниками закладів протипожежних вимог. Із запропонованих вимог до виконання протипожежних заходів понад 16% залишилися невиконаними. Найгірший стан склався у місті Києві, де залишаються невиконаними 38% вимог", - говорить Павло Афанасьєв.

За словами П. Афанасьєва, найбільше пожеж виникло у Львівській області, а саме - 6, у Донецькій - 5, Вінницькій, Миколаївській та Черкаській областях - по 2.

За порушення вимог пожежної безпеки понад 12 тисяч керівників навчальних закладів сплатили штраф - від 50 до 160 гривень.

У держінспекції наголошують - потрібно не лише карати керівників, а й виховувати саму молодь.

"Ми плануємо запровадити окремий курс саме щодо дотримання пожежної і техногенної безпеки в навчальних закладах для дітей, крім того, в нас є фестиваль Дружин юних пожежних. Дітки там в ігровій формі представляють на розсуд суддів і інших дітей правила пожежної безпеки", - розповіла керівник прес-служби Державної інспекції техногенної безпеки України Валентина Шаповалова.

Канал новин "24"
16.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор
Я согласна. Давайте объединятся , я не знаю в какой форме, но можно форум, лига, организация, ассоциация и т.д. только не форум директоров Украины, там сон и болото. Лучше независимая профорганизация директоров Украины. Нанимать адвоката и начинать судится с властью. Но если пойдем один на один. Сожрут. А такая форма организации - это защита.
Вчитель
Вибачте,я зробив помилку,як легко перевіряти!!!
Іван
Карати треба не керівників, а владу, яка повинна фінансувати проведення протипожежних заходів. Влада просто все спихнула на дирректорів, а сама вмила руки ніби нічого не бачить. І з іншої ж сторони ця ж влада карає керівників, які не здійснюють протипожежноїбезпеки, якох вона не фінансує. Керівники відгукніть! Набридло плати штрафи владі за її ж бездіяльність
Вчитель
Як легко не перевіряти,а кошти ви виділяєте???Мало вчителі ще платять їм бачите,то газету виписуй,то на школу виписуй,то на ремонт складайся,то звітинікому непотрібні пиши.Я розумію,що повинні бути виконані правила пожежної безпеки,але виділіть на школи хоча б на кожен клас вогнегасники,тоді перевіряйте!!!!А поки ми мовчимо,то на вчителях і будуть виїжджати,....
PR
В нас пожежник не підписав акт. Треба директорам писати листи прокурору, що райво не виділяє кошти на протипожежні заходи, і хоч таким чином, зняти з себе відповідальність. Скоти. Ні давши в цьому році ні копійки на школи, вони перевіряють і вимагають!
Анна
Огнетушители в конце учебного года купили за родительский счет,теперь можно и проверять)))
serg
Так, за допомогою фестивалів, протипожежну безпеку піднімемо на недосяжні висоти, а вогнегасник в кабінет придбаємо за власні кошти. Країна неляканих ідіотів.
Натали
Да, действительно, одними конкурсами и фестивалями не предотвратить пожары в учебных заведениях. А все расходы по рекомендациям пожарных почему-то государство сваливает на школы (то есть на карман родителей)
Реалист
Ой, какая же умница Валентина Шаповалова !! Тут тебе и «окремий курс» и «фестиваль Дружин юних пожежних» !! Это очень поможет в реализации «протипожежних заходів», которые стоят сотни тысяч (миллионов?) долларов в масштабах всей страны, и которых школам государство НЕ ВЫДЕЛЯЕТ уже десятки лет!!