Міносвіти гальмує впровадження проекту "Відкритий світ"?

Восени планується старт національного проекту "Відкритий світ", проте профільне міністерство ще не повністю звітувало про наявність ІКТ-ресурсів в школах

Міносвіти гальмує впровадження проекту "Відкритий світ"?

Про це йдеться в повідомленні Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами щодо аналізу готовності шкіл до впровадження проекту "Відкритий світ".

Зокрема, Держагентство повідомляє, що через незадовільну роботу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту гальмується впровадження зазначеного проекту.

Як зауважив керівник проекту Ігор Курус, в листопаді 2010 року робоча група проекту звернулася до Міносвіти з проханням надати інформацію про стан комп’ютеризації шкіл та підключення їх до Інтернету.

Проте у відповідь міністерство не надало детальну інформацію, йдеться в повідомленні прес-служби Держагентства.

Наразі вдалося зібрати необхідну інформацію про 12 041 школу, що становить 60,42% від загальної кількості шкіл. Жодних даних не надійшло від шкіл м. Севастополя. Найменшу кількість анкет надали школи Рівненської області - 3%.

Такий стан речей, за словами І. Куруса, свідчить про "неготовність виконати доручення Президента України В. Януковича з боку окремих керівників областей".

Нагадаємо, публічна презентація національного проекту "Відкритий світ" відбулася 28 лютого 2011 року. Тоді голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів уперше розповів про те, що держава розраховує перевести усі навчальні матеріали для школярів у програму на базі 4G-мережі і таким чином заощадити 400 млн грн на виданні підручників.

Дзеркало тижня. Україна
15.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артур
кАСЬКИВ - глава "ПОРЫ" -самый активный участник ОРАНЖАДа. Луценко в тюрьме,Каськив на коне - где логика ? Донецкие ваще тупые....
Миколаїв
Дійсно, на підручниках вони заощадять. Тільки наші застарілі компи нихто нидочого не підключить. Буде вчитель сам роздруковувати дидактику, матеріали до уроку. Бо це тільки йому потрібно.
неравнодушный
Какой "Відкритий світ"? Половина учителей физически компьютеров боится! У меня 10 компьютеров с оперативкой 128Мб, морально и физически устаревших, и других НЕТ! Они приказ спустили "обеспечить подготовку учителей", а как, где, кто должен обеспечивать? У НИХ программа, а отдуваться НАМ((
Сергій
До мене інформація про проект надійшла в липні 2011 року, але анкету заповнили відразу і школа включена в проект. Дивно, що до цього часу ніхто не подає нам ніякої інформації про проект.
Реалист
Для Сергій: Вы серьезно верите в то что, очередная «молодая команда» во главе с И. Курусом, который в 1997 году окончил Киевский институт культуры по специальности «Народное художественное творчество», что-либо понимает в педагогике и в том, как компьютерные технологии применить в учебном процессе? Это их бизнес-проект, а не ваш!
volvh4
Для Сергій: Вы что, непонимаете зачем и для чего это делается? Да это же "клондайк". Всем кто создавал финансовые пирамиды и присниться не могло какае "бабки", да еще легально, можно "срубить" на проекте "Відкритий світ". И бедет у них все и ничего за это им не будет.
Коментувати
Вчитель
Ага,а платити за інтернет знову будуть вчителі,вчителі вже будуть не потрібно,досить буде уже 5 вчителів/Інтернет і компютеризація потрібна,але підручники замінити неможливо!!!!
Валентина
Цілком з Вами згодна! Для Вчитель:
Коментувати