Міжнародний навчальний проект “Європейські школи за живу планету”

Міжнародна природоохоронна організація Всесвітній фонд природи та фундація ERSTE запрошують педагогів та учнів взяти участь у міжнародному навчальному проекті “Європейські школи за живу планету”

Міжнародний навчальний проект “Європейські школи за живу планету”

Мета проекту – розвинути навички і знання учнів та показати можливості, які допоможуть їм активно та відповідально брати участь у екологічному майбутньому.

Ця ініціатива навчить вчителів та школярів реалізовувати власні екологічні проекти. Протягом року школярі у своїх школах розроблятимуть та втілюватимуть у життя власні екологічні проекти, серед яких наприкінці року будуть обрані переможці, які проведуть тиждень у літньому таборі у Румунії.

До участі запрошуються учні віком від 12 до 16 років. З кожної країни будуть відібрані три школи. По одному вчителю та одному учню з кожної школи візьмуть участь у фінальних заходах проекту, які відбудуться в Австрії та Румунії.

Витрати на проїзд, проживання та участь у подіях будуть покриті Всесвітнім фондом природи.

Для участі у проекті необхідно до 10 вересня 2011 року надіслати на електронну адресу організатора заявку та супровідний лист, в якому учасники мають написати, чому вони хочуть взяти участь у цьому проекті.

Більш детальну інформацію про проект від Всесвітнього фонду природи можна отримати за посиланням http://wwf.panda.org/uk/news_ukr/wwf_news_ukr/?201281/ESFLP-4th-round

Освіта.ua
15.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів