Для столичних школярів облаштують 250 спортивних майданчиків

У школах столиці створюватимуть умови для занять спортом та пропагандуватимуть здоровий спосіб життя

Для столичних школярів облаштують 250 спортивних майданчиків

Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько в прямому ефірі телеканалу "Київ".

Зокрема, за його словами, в рамках втілення Стратегії розвитку Києва до 2025 року, у столичних школах мають реконструювати майже 250 сучасних спортивних майданчиків з твердим покриттям.

"Оскільки чимало з них знаходяться в центрі людних мікрорайонів, то багато людей отримають змогу займатися спортом", – наголосив заступник голови КМДА.

Крім того, за словами Леоніда Новохатька, в кожному районі буде збудовано кілька фізкультурно-оздоровчих комплексів, де можна буде займатися і влітку, і взимку – бігати, грати у волейбол чи бадмінтон, робити гімнастику на різноманітних спортивних снарядах тощо.

"До пропаганди здорового способу життя ми долучаємо і відомих спортсменів. Скажімо, олімпійська чемпіонка Катерина Серебрянська за власною ініціативою розробила й нині запроваджує в школах міста спеціальний комплекс нескладних фізичних вправ. Показове заняття вона вже проводила для директорів шкіл", - повідомив він.

"Наша кінцева мета – досягти того, щоб кияни стали здоровішими", – додав Леонід Новохатько.

Освіта.ua
12.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
Попробывать можно таким образом оторвать детей от компьютеров, но согласятся ли дети променять солдатиков и монстров на спортплощадку?????
nezrozumiliy
Молодці!Так тримати
Миколаїв
Давно пора было этим заняться. один вопрос -а как в других городах и селах?
обурений
Для Миколаїв: добре хоч, що у великих містах щось робиться для дітей, а в селах ситуація рятуйте! нікому нема діла до аварійності приміщень у школі, нема по чому вчити, з осені до весни сидимо на уроках у куртках і шапках. обурює, чому у Росії вся освіта на держзабезпеченні, а у нас опустили до жебрацтва, а потім звинувачують у хабарництві, та ще й перевіряють! чи не дибілізм?!
Коментувати
Євген
Молодцы киевляне. Но хотелось бы такого и в других регионах, да побыстрее чем к 2025 году=)