За два роки Міносвіти планує забезпечити дітей-сиріт нетбуками

10 серпня уряд вніс зміни до Порядку використання у державному бюджеті на 2011 рік коштів, передбачених на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів

За два роки Міносвіти планує забезпечити дітей-сиріт нетбуками

Зміни було внесено на виконання доручення Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення персональними комп’ютерами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також з метою забезпечення рівного доступу учнів до освітніх інформаційних ресурсів.

"Уряд прийняв дуже важливе рішення, яке дозволить Міністерству розпочати для дітей-сиріт придбання і забезпечення їх мобільними комп’ютерними комплексами – нетбуками", - прокоментував цю подію міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

Це має сприяти розвитку інформаційної взаємодії та інтеграції загальноосвітніх навчальних закладів у світовий інформаційний освітній простір, а також соціальній адаптації та реабілітації дітей з обмеженими можливостями.

"Я думаю, що за два роки - 2011-2012, якщо закон про держбюджет наші прагнення підтримає, ми мобільними комп’ютерними комплексами зможемо забезпечити дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування", - додав він.

За інформацією Міносвіти, такі заходи реалізуються в рамках Державної цільової програми "Сто відсотків", яка протягом п’яти років передбачає забезпечення всіх шкіл України ІКТ-ресурсами.

Освіта.ua
11.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сирота
будем ждать!
Реалист
Для сирота: Может к пенсии и поспеют!
Коментувати