Треба розвивати альтернативне енергопостачання в навчальних закладах, - Азаров

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вітає перехід навчальних закладів на альтернативні джерела енергії

Треба розвивати альтернативне енергопостачання в навчальних закладах, - Азаров

"Все це дуже своєчасна ініціатива, господарський підхід, - сказав він. - Треба послідовно модернізувати котельні, які, особливо в сільській місцевості, уже зараз можна перевести на альтернативні, більш економічні, ніж газ, джерела енергії".

Як повідомив Азаров протягом засідання уряду 10 серпня, у цьому році відремонтовано понад 3 тисячі шкільних котелень, проте лише в 20 профтехучилищах котельні переведені на альтернативні джерела енергії.

"Треба такий рух до альтернативного тепло- та енергопостачання підтримати і впорядкувати. Тут можна заохотити інвесторів, у яких є сучасні енергоефективні технології, використати кошти, отримані за продаж квот за Кіотським протоколом", - запропонував прем’єр-міністр.

У зв’язку з цим Микола Азаров доручив Міністерству освіти разом з Міністерством регіонального розвитку, Агентством екологічних інвестицій, Міненерговугілля розробити і з наступного року почати поетапно впроваджувати програму газозаміщення для котелень навчальних закладів.

Міністерству фінансів також було доручено передбачити цільове фінансування таких заходів енергозбереження і модернізації в бюджеті наступного року.

Освіта.ua
10.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
читач
Еще одно ноу-хау от проффесианалов. Та поставь альтернативное у себя в Кабмине и в Верховной Раде и в Администрации Президента. При вашей власти бюджет одного депутата равен бюджету 50(!!!) сельских школ. А теперь "знавец украйнськой мовы" и генератор "Пахлоэкономических рехформ" посчитай - сколько вы наэкономили при 450 нардепах, полусотне министров и чиновников администрации.
Маша
А можна просто прикрутити кран на рамці, як це завжди у нас і робиться. У п'ятницю опалення практично виключають, у понеділок включають, на наприкінці дня знову прикручують: школа проморожена наскрізь, дубак щоденний, на канікулах опалення немає. Міські чиновники вважають, що так вони раціонально використовують тепло, а про вчителів, які до речі на канікулах працюють діла нікому немає: вчителі не люди, а в нас країна для людей, яких можна назвати поіменно.
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
Яка альтернатива? Дрова, вугілля? Може, сонячна енергія? Чи посадимо вчителів за педалі динамомашини? Можливо, мій коментар і виглядає саркастично та уїдливо, але я вже нічому не вірю. Їхнє "краще" - наше "гірше". Чи не так, колеги?
вчителька101
Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: А почему бы нам и не покрутить педали, если это на благо родины.Зарплату нам повысили , надо же отработать такие деньжищи.Можем еще дрова рубить и уголь грузить, мы много чего можем. Только единственная наша работа - это ОБУЧЕНИЕ. Вот только заниматься такой ерундой нам на дают да и времени нет : ремонты, конкурсы, субботники, олимпиады, отчеты - это оказывается наши прямые обязанности, за которые мы получаем зарплату.На уроки просто нет ни времени, ни уже желания.
Студент
Для вчителька101: Посадити вчителів за педалі динамомашини прікольна ідея=)
Ksenia
Для вчителька101: Шановна , про які динамопедалі ви говорите?!!! Вчитель має навчати дітей, а держава ПОВИННА , за Конституцією,забезпечувати належні умови. А в нашій державі діє закон джунглів "Виживає багатший". Так само й школи перевірять і які "бідненько" виглядають просто закриють. От і свя арифметика
Коментувати