Підручники для 11 класу планують надрукувати до 15 серпня

"Українське видавничо-поліграфічне об'єднання" планує до 15 серпня закінчити друк підручників для учнів 11-х класів

Підручники для 11 класу планують надрукувати до 15 серпня

Про це повідомив голова правління державної акціонерної компанії "Укрвидавполіграфія" Василь Продан.

"Друк йде за планом, плануємо до 15 серпня його закінчити, паралельно ми розвозимо підручники, до 24 серпня вони всі будуть на місцях в областях, намагаємося не виходити за рамки запланованої програми", - повідомив він.

Продан розповів, що "Укрвидавполіграфія" виконує державне замовлення на друк підручників для учнів 11-х класів у кількості 4,7 млн примірників.

"Уже надруковано близько 2,5 млн підручників, і до 15 серпня буде надрукований залишок. У роботі фактично всі, тому що друк поділяється також на етапи: друк листів, обкладинки, вставка, упаковка і так далі", - сказав він.

За словами Продана, з фінансуванням друку підручників проблем також немає.

     

Як повідомлялося раніше, в червні міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявив, що до 1 вересня всі школи будуть забезпечені підручниками, надрукованими за державним замовленням.

У лютому Кабінет Міністрів виділив 120 млн гривень на видавництво підручників та навчальних посібників для школярів 11-х класів.

Нагадаємо, в травні Генпрокуратура виявила порушення в діяльності Міносвіти. Так, у відповіді на запит віце-спікера Миколи Томенка заступник генпрокурора Віктор Занфіров повідомив, що в міністерстві не забезпечено належне виконання повноважень з випуску підручників і посібників для школярів.

Відзначається, що в цілому в 2010 році держзамовлення з видання підручників та навчальних посібників не виконане у кількості 171 тис. примірників.

За даними Генпрокуратури, держзамовлення на підручники було сформовано неналежним чином, а пропозиції освітніх установ щодо підручників, необхідних у регіонах, не враховувалися.

Зокрема, букварів російською мовою було надруковано на 65 тисяч примірників більше, ніж потрібно. При цьому букварів українською мовою було видруковано на 83,4% менше. Також, підручників "Вступ до історії України" для учнів 5 класів було надруковано на 86,4 тис. примірників більше, ніж потребували школи у регіонах, а підручників для учнів 2-х класів - тільки 40,5% від фактичної потреби.

Українські новини
09.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Glek
Матеріали для роботи: посібники, програми, методична література http://kirovo-school.at.ua/load/
тАК НАЗЫВАЕМЫЙ ВЫПУСКНОЙ КЛАСС
Для Glek: а для 11 класса слабо ссылочку дать?
Коментувати
ольга
учебники для 11 класса - это здорово, но сначала хотелось бы получить для 10 класса.
Сергей
Для ольга: Работаю в школе. Сын перешел в 11-ый класс. Все годы обучения - на начало учебного года нет учебников. Пусть хоть последний год эти дети ощутят заботу о себе.
Коментувати
Елена
А когда же мы получим учебники для 10 класса7
сільський директор
Для Елена: Пройшли й забули
Петро
Для Елена: А ви їх неотримали?
Коментувати