Міжнародний дебатний турнір для школярів

Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Дебатна Академія" оголошує про проведення відкритого дебатного турніру для школярів 8-11 класів "Бердянський ринг-2011"

Міжнародний дебатний турнір для школярів

Захід проводиться з 9 по 11 вересня 2011 року на базі дитячого оздоровчого табору "Червона гвоздика" (м. Бердянськ, Запорізька обл.).

Міжнародний дебатний турнір – захід для школярів з України та інших країн, які володіють українською, російською або англійською мовою.

Загальна тема турніру "Культура різноманіття" передбачає обговорення проблем протидії ксенофобії, расизму і дискримінації. Для учасників також буде організовано екскурсію містом і цікаву культурну програму.

До участі у турнірі запрошуються учні 8-11 класів, які володіють українською, російською або англійською мовою, а також тренери, супроводжуючі та судді.

Щоб взяти участь у турнірі, необхідно до 27 серпня цього року надіслати заповнену реєстраційну форму на електронну адресу організаторів.

Більш детальну інформацію про "Бердянський ринг-2011" можна дізнатися на сайті ВМГО "Дебатна Академія" за посиланням http://debate.org.ua/news/berdyanskyi_ryng_2011

Освіта.ua
03.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів