Видавництва продовжують друк підручників для учнів 11-х класів

У міністерстві освіти і науки повідомляють, що за оперативною інформацією видавництв, видруковано 21 назва підручників для учнів 11-х класів

Видавництва продовжують друк підручників для учнів 11-х класів

Підручники з української мови, фізики, хімії, екології, креслення, правознавства, світової літератури, російської мови, всесвітньої історії, біології, та польської мови видрукувані у повному обсязі, зазначають у МОНмолодьспорт.

Загальний тираж вже видрукуваних підручників для учнів 11-х класів, станом на 26 липня, складає 1 422755 примірників. Наразі друкуються ще 39 назв підручників.

За даними регіональних управлінь освіти і науки, до обласних книжкових баз вже доставлено 15 назв підручників у кількості майже 860 тис. примірників.

Слід зазначити, що цього року Міністерством освіти, враховуючи досвід минулого року, процес видання підручників для 11 класу розпочато на 3 місяці раніше.

Як вже повідомлялося, директор департаменту дошкільної та загальної середньої освіти МОНмолодьспорт Олег Єресько, запевнив, що до 24 серпня всі області отримають підручники і вже 1 вересня вони лежатимуть на партах одинадцятикласників.

Освіта.ua
27.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Я взагалі не розумію як можна навчатися, маючи такі умови. Книжок немає і незрозуміло коли будуть....на початку травня державна підсумкова атестація...і вкінці кінців тестування. як можна нормально підготуватися?! як....я не розумію....а найгірше те, що це мало кого хвилює! В мене таке враження, що ми якісь "підопитні кролики" над якими весь час експерементують. то навчаємось 12 років, бо бачиш їм мало 11, то забирають місяць навчання.... Я в шоці...як так можна?!
учениця 11 класу
мне если честно тоже мало вериться в то что написано в выше напечатаном тексте поскольку в прошлом году нам тоже много пообещали и так даже не все книги пришли поэтому думаю что ничего мы 1 сентября не получим!
Лада
Ох, ти Боже ж мій! 21 надруковано +39 друкуються! Це ж які гроші! Значна частина так і лежатиме мертвим грузом по шкільних бібліотеках, якщо дійде до них... В минулому році завезли 2 підручники рос. мови для 10 класу, але вони обидва виявилися за 12-річною програмою. Їх просто неможливо було використовувати. На уроці як на уроці, а додому роздруковувала "лівий" матеріал, власним коштом, до речі...
учениця 11 класу
слабо віриться, чесно кажучи, так як у 10 класі з англійської та історії ми не отримали і 29 травня....що вже казати про 1 вересня
учителюю
Для учениця 11 класу: мабуть, така ситуація по всіх школах України. а видаються підручники, до речі, не ті, які були б зручні для дітей, а тих авторів, хто має "волохату лапу" у міністерстві. вся справа в грошах... що поробиш... ніхто по великому рахунку, не переймається дітьми... СУМНО, та факт...
Коментувати