Навчальні заклади долучаться до відзначення річниці початку подій у Бабиному Ярі

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам провести виховні заходи, присвячені 70-й річниці початку подій у Бабиному Ярі

Навчальні заклади долучаться до відзначення річниці початку подій у Бабиному Ярі

Про це йдеться у відповідному листі міністерства, який було направлено регіональним управлінням освіти.

Міністерство освіти, виходячи із необхідності виховання учнівської молоді на прикладах героїв минулого та формування у неї історичної пам’яті, рекомендує навчальним закладам провести тематичні виховні години, наукові учнівські конференції, диспути, круглі столи, тематичні діалоги та студентські науково-педагогічні конференції щодо відзначення зазначеної події.

Також навчальним закладам рекомендовано сприяти організації відвідування спеціалізованої виставки "Голокост від куль: масовий розстріл євреїв в Україні у 1941-1944 роках" в Українському домі в місті Києві.

Столичні загальноосвітні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади мають забезпечити участь учнів та студентів у жалобних заходах на території Державного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр", що відбудуться 3 жовтня.

Як відомо, українська та світова спільнота у вересні 2011 року відзначатиме 70-ту річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів, жертвами яких стали мільйони людей.

Освіта.ua
20.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
За 40 років у нашій освіті в цьому плані ніяких змін не відбулося. Читаєш лист міністерства і згадуєш постанову ЦК КПРС про відзначення 100 років від дня народження... Галасу тоді було багато, увесь 1969 рік і до 22 квітня 1970, а 23 квітня разом усе забули. Все робиться для "пташки", для звіту..
Іринка
Як вам подобається : про виконання школа повинна прозвітувати до 20 вересня... хоча усі заходи будуть проходити після вказаної дати?
Просто учитель
Вашу маму!!! А відпочити вчителю у відпустці а учням на канікулах можна??? А то вже з літа шлють всякі накази та конкурси...
Мне всё это надоело
Для Просто учитель: ТО Ви собі відпочивайте, а вони нехай шлють. Все повністю від Вас залежить.
Неравнодушный
Для Просто учитель: Очень хочется поддержать Вас Вашими же словами и ещё добавить нечто не очень печатное.... И ещё: твёрдо убеждена, что патриотизм можно воспитывать только на позитивных примерах. Одни трагедийные факты часто приводят к воспитанию фашизма....
Коментувати
leox
Цікаво, Міністерство освіти Ізраїлю проводить якісь заходи щодо вшанування полеглих 12=2*6 мільйонів українці які своєю смертю врятували євреїв від Гітлера? Чи як завжди, гра в одні ворота?
Kseniya
Липень місяць , а нам вже листи від міносвіти. Це ж неможливо витримати.
Коментувати