Підручники для одинадцятикласників з чотирьох предметів вже надруковані

Станом на 5 липня у повному обсязі надруковані підручники для учнів 11 класів з української мови, світової літератури, хімії та фізики

Підручники для одинадцятикласників з чотирьох предметів вже надруковані

Як повідомляє Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, у 2011 році передбачається видання 127 назв підручників для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Серед них планується надрукувати 57 назв підручників для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання і 70 підручників для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин.

На друк підручників для 11 класів передбачено 104 млн 705 тис. грн. Загальний тираж підручників для одинадцятикласників має складати 4 млн 781 тис. 295 примірників.

Цього року державне замовлення з видання підручників виконують 25 видавництв, з них 3 – державні.

Так, з Державним спеціалізованим видавництвом "Освіта" укладено 12 договорів на друк підручників, з Всеукраїнським спеціалізованим видавництвом "Світ" - 34 договори, з Кримським республіканським підприємством "Видавництво "Кримнавчпеддержвидав" - 2 договори.

За інформацією Міносвіти, станом на 1 липня 2011 року надруковано 5 назв підручників загальним накладом 322 тисяч 469 примірників, а саме: українська мова, світова література, хімія та фізика (профільний рівень і рівень стандарту).

Наразі друкується 14 назв підручників загальним накладом 1 млн 190 тис. 218 примірників.

Як повідомлялось раніше, у цьому році фінансування та видання підручників розпочато на 3 місяці раніше, аніж у минулому.

Освіта.ua
06.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аля
Хоть бы Физика не Сыротюка... этому автору надо запретить писать учебники - отвратительный автор!!!
BB
Для Аля: Як на мене, то найгірший Божинова, а от найкращий Сиротюк.
Коментувати
Володимир
Державне замовлення: 1 підручник «Фізика», 11 клас (рівень стандарту) (автор Сиротюк В.Д., Баштовий В.І.) 69500 2 підручник «Фізика», 11 клас (рівень стандарту) (автор Ляшенко О.І., Коршак Є.В., Савченко В.Ф.) 69500 3 підручник «Фізика», 11 клас (академічний, профільний рівень) (автор Засєкіна Т.М., Засєкін Д.О.) 58350 4 підручник «Фізика», 11 клас (академічний, профільний рівень) (автор Бар`яхтар В.Г., Божинова Ф.Я., Кирюхіна О.О., Кирюхін М.М.) 58350 Отже надруковано лише 50% замовлених пыдручників!!!
Oxana
а ви зверніть увагу на те, що знову надрукували рівень стандарту і профільний. А ДЕ Ж УНІВЕРСАЛЬНИЙ? ЗНОВУ ЗА СВОЇ, КРОВНІ?
innusja
А в Рівненській області ще не отримали. Може і не буде?
нталбюшка.
Ото нам повезло. Фізики в минулому зовсім не було.
Іван
Ну-ну. А для десятого класу в Хмельницькій області тільки на цьому тиждні привезли підручники з фізики, англійської мови і т.д. Хай скажуть щзо це не так
учитель
Для Іван: И не только для Хмельницкой, для Днепропетровской тоже, а зачем? И так хорошо, в прошлом году отучились же...
Коментувати