Польський досвід збереження сільських шкіл

Східноукраїнський центр громадських ініціатив, за підтримки програми "Схід-Схід: партнерство без кордонів" Міжнародного фонду "Відродження", видав книгу про можливості збереження освітніх послуг у сільській місцевості

Польський досвід збереження сільських шкіл

Видання "Школа – центр активності громади: узагальнення адаптованого польського досвіду збереження освітніх послуг у сільській місцевості" розказує про моделі діяльності польських громадських організацій у напрямку збереження освітніх послуг у сільській місцевості.

У книзі викладено теоретико-методологічні аспекти соціально-педагогічної роботи школи в громаді у розрізі можливостей їх застосування у вітчизняному освітньому просторі.

Книга адресована педагогам, соціальним працівникам, соціальним педагогам, студентам, громадським лідерам, а також усім, хто зацікавлений у перетворенні школи на центр активності місцевої громади.

Також, у книзі зацікавлений читач знайде приклади шкільних нормативних документів, корисні ресурси для педагогів.

"Ми впевнені, що описаний у збірнику українсько-польський досвід діяльності сільських шкіл сприятиме покращенню якості шкільної та дошкільної освіти в невеликих громадах, створить можливості для призупинення їх занепаду, посилить потенціал їх громадянського суспільства та вплине на зростання соціальної активності шкіл у громаді", - коментує вихід у світ видання голова редакційної колегії Оксана Дрєпіна.

Створене видання буде поширене серед обласних та районних/міських управлінь освіти, представників обласних комітетів профспілки працівників освіти і науки, педагогічних ВНЗ та інститутів післядипломної педагогічної освіти, громадських організацій, що працюють в освітній сфері, зацікавлених громадсько-активних освітян та у бібліотечній мережі в різних областях України.

Безкоштовно отримати примірник книги можна в офісі Східноукраїнського центру громадських ініціатив або переглянути на сайті організації.

Освіта.ua
05.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів