ДПА-2022 з географії в старшій школі (11 клас)

У 2022 році державна підсумкова атестація з географії буде проведена у формі зовнішнього незалежного оцінювання

ДПА-2022 з географії в старшій школі (11 клас)

Для отримання результату державної підсумкової атестації з географії у 2022 році випускникам загальноосвітніх шкіл необхідно взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з цього предмета.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

Завдання для проведення атестації з географії у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.

Зміст тестових завдань визначається програмою ЗНО з географії у 2022 році.

ОЦІНКА ДПА З ГЕОГРАФІЇ

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, 90.

На підставі кількості тестових балів, яку набрав учасник тестування за виконання зазначених завдань тесту, буде визначена його оцінка за 12-бальною шкалою.

Для визначення результатів учасника зовнішнього оцінювання за 12-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в шкалу 1–12 балів.

Таблиця переведення тестових балів оприлюднюється Українським центром оцінювання протягом двох тижнів після проведення тесту і тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування.

За підсумками тестування Український центр оцінювання якості освіти надсилає загальноосвітнім навчальним закладам результати тестування кожного учасника з географії, які зараховуються як результати державної підсумкової атестації.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2021 РОКУ

Ви можете орієнтовно розрахувати власний бал за шкалою 1–12 балів, увівши свій тестовий бал у поле нижче (максимум 90 балів):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 
 

 

Увага! У розрахунку використовується таблиця переведення тестових балів основної сесії ЗНО 2021 року.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО З ГЕОГРАФІЇ

Освіта.ua
20.04.2019

Популярні новини
Школи можуть заявити про свою суб’єктність, – голова ДСЯО Школи отримали більше можливостей, щоб у межах автономії заявити про свою суб’єктність
МОН оприлюднило перелік підручників, в яких є потреба До переліку включено понад 100 назв підручників та посібників для учнів різних класів
Школи включать до системи охорони поліції Кабінет Міністрів планує включити школи всіх форм власності до системи охорони поліції
Школи напередодні канікул проведуть заходи з безпеки учнів  Перед початком канікул учителі мають провести заходи з учнями щодо їхньої безпеки
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Так ,завдання ЗНО були цікавими хоча більше нагадували завдання з курсу "Розміщення продуктивних сил".І пороговий бал на межі ,вважаю -25 реальним пороговим. А для д експертів-варто випробувати на юначці що так переймалася за якість вищої освіти. Особлива вдячність і повага професіоналізму пані Галини,чітка позиція. Додам по суть:1) більшість ЗНО обирали майбутні курсанти та й і ті в останній момент ,після змін ВНЗ(задумайтесь"піджаки").. 2)ряд завдань є цікавими але некоректними оскільки ставлять учнів в нерівні умови.(Жду посилання на джерела та результативність відповідей на №30;35;54;57 де ви бачили у підручниках 2009р та атласах 2010р статистику та картограми за 2015р. 3)Можливо хтось не знав і згадав ,що предмет в 11 класі таки вивчають не всі та і навчалися за навчальними матеріалами 2009-2010рр. і томузалишається ряд запитань....