Школи можуть отримати ноутбуки для дітей, які не мають гаджетів

Україні буде надано 5 тисяч ноутбуків HP Inc. з ліцензійним програмним забезпеченням від Microsoft

Школи можуть отримати ноутбуки для дітей, які не мають гаджетів

Школи можуть отримати ноутбуки для дітей, які не мають обладнання для дистанційного навчання.

Таку можливість заклади освіти отримали після запуску проєкту «Співдія Ноут», що реалізується у межах програми USAID «Мріємо та діємо», спільно з «СпівДія» та Міністерством молоді та спорту України.

У межах програми Україні буде надано 5 тисяч сучасних ноутбуків HP Inc. з ліцензійним програмним забезпеченням від Microsoft.

Кожна школа, яка пройде конкурсний відбір, зможе отримати максимум 30 ноутбуків. Гаджети призначені для видачі через школи дітям, у яких через відсутність обладнання немає можливості навчатися онлайн.

«Ноутбуки не будуть передаватися вчителям та на інші потреби адміністрації школи», – підкреслили організатори проєкту.

Після завершення дистанційного навчання ноутбуки залишаться на балансі шкіл. Спосіб їх подальшого використання учнями для забезпечення навчального процесу визначатиме адміністрація навчальних закладів.

З усіма деталями щодо необхідних кроків та критеріями відбору можна ознайомитися на сайті волонтерського об`єднання «СпівДія».

Прийом заявок для участі в конкурсі проєкту триватиме до 15 грудня 2022 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.12.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Дітям? А як з вчителями? Вчитель на своєму повинен проводити заняття, а нема, то на телефоні, і його ніхто і не збирається забезпечувати. А навіщо якісна освіта. А ось діткам да, їм треба під час занять погратися на чомусь. Камеру ж включати вчитель не може заставити, не має права.
Дир
Школа? А наділяти буде директор? Своїм нове, а рухлядь для потребуючих: хай і такому радіють. .
Реаліст
Дякуємо,дуууже дякуємо чиновникам: від презЕдента отримали аж один ноутбук, тепер дали два хромбуки. Багатіємо на очах????