Кошти на проведення ЗНО передбачені бюджетом

У Міністерстві фінансів заявляють про готовність фінансово забезпечити проведення ЗНО

Кошти на проведення ЗНО передбачені бюджетом

У Міністерстві фінансів заявляють, що готові фінансово забезпечити проведення традиційного ЗНО в 2023 році.

Про це в інтервʼю Укрінформу повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

За його словами, у Державному бюджеті передбачено 215 млн грн на проведення ЗНО. Таким чином у відомстві відкидають припущення щодо відсутності коштів на проведення тестування.

«Щодо освіти переконаний: передбачених на наступний рік грошей вистачить. Це достатній ресурс, який гарантує і виплату заробітної плати вчителям, і проведення зовнішнього незалежного оцінювання (сподіваюся, воно буде). Хоча мені відомо про позицію Міністерства освіти й науки, яке хоче повторити цьогорічний досвід проведення національного мультипредметного тесту», – наголосив Єрмоличев.

Він також зазначив, що попри те, що в країні триває дискусія щодо проведення ЗНО, кошти на його проведення передбачені бюджетом.

«Нині в країні триває дискусія: бути чи не бути ЗНО. Ми ж передбачили різні варіанти. Тож 215 мільйонів гривень на проведення зовнішнього незалежного оцінювання в бюджеті є. Ми навіть в умовах невизначеності намагалися спрацювати на випередження, щоб потім не було звинувачень у тому, що Мінфін, мовляв, “не запланував кошти на ЗНО”, тому його й не проводитимемо», – наголосив заступник міністра фінансів.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ/ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
07.12.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Проводьте нормальне ЗНО. Діти краще працюють з паперовою копією.Як можна здати чотири ЗНО за один день,хіба це полегшення?А масове списування минулого року,чому Ви не враховуєте? А що Ви будете робити ,коли відключать світло на 12 годин ?
Влад
Для Галина: Це ви будете його здавати чи ми? Може за нас напишите як нам так добре працювати з паперовою копією, не пишіть сюди чи ви прикидаєтеся дурепою?
Коментувати
двжцжы
задолбали, месяц уже к нмт готовлюсь, чтоб потом сдавать зно? что за бредятина¿ дети в прошлом году к нмт еле подготовились, я промолчу, как почти за такое же время одиннадцатиклассники к зно готовиться будут????
Учень
Ви взагалі у своєму розумі? Як можна підготуватися до ЗНО, коли постійні відключення світла, немає інтернету та зв’язку та відбуваються масові обстріли? МОН як завжди робить все для учнів, все найкраще! Час уже визначитися, часу залишилося не так багато. Я однозначно за НМТ.
Для Учень:
А тобі всі 11 років навчання відключали світло? Чи інші діти знаходяться у кращих умовах? Як не можеш підготуватися, то іди в ПТУ.
Коментувати
Учень
Вам не здається, що краще було б витратити ці 215 млн. гривень на користь ЗСУ.? Як у таких умовах можна добре підготуватися до ЗНО? Я однозначно за НМТ.
ЛАНА
Для Учень: А як така дитина ( з неповним багажем знань) може стати студентом вишу? То давайте припинемо надавати вищу освіту. Не треба нам чарівників - недоучок. Тому я за повномасштабне ЗНО. Хто захоче мати знання, той їх здобуде.
Ігор
Для ЛАНА: А як дитина може отримати повний багаж знань в умовах постійного зникнення світла та Інтернету, постійного стресу? НМТ якраз і створене через це. А ті кошти, що залишаться, дійсно краще передати ЗСУ.
Валя
НМТ зараз найкраще що може бути як і для дітей так і для батьків, всі ми розуміємо і так що НМТ БУДЕ бо діти не мають часу підготуватись до ЗНО, світло то одне, а коли ти сидиш і в тебе в голові робить така каламутина що сісти щось розібрати неможливо, бо думки зайняті іншим, зараз покоління в 10 раз розумніше за своїх батьків і предків, не вважайте за образу, але це не зовсім некоректно коли ви вважаєте НМТ нерозумним вибором для майбутнього наших дітей!я за НМТ!
Коментувати