До освітнього бюджету додали 555 млн грн

Верховна Рада ухвалила Закон про Державний бюджет України на наступний рік

До освітнього бюджету додали 555 млн грн

Під час розгляду Закону про Державний бюджет України на 2023 рік між першим і другим читанням, на освітні потреби країни було додано 555 млн грн.

Про це повідомив голова профільного парламентського комітету Сергій Бабак, коментуючи ухвалення Державного бюджету на наступний рік.

Зокрема, 215 млн додано Українському центру оцінювання якості освіти на проведення ЗНО, на 150 млн збільшено фінансування розвитку державної  дистанційної освіти,  на 90 млн збільшено видатки на Національний фонд досліджень.

Також на 50 млн збільшено фінансування профтехосвіти, на 30 млн Малої академії наук, на 20 млн Фонду Президента з підтримки освіти, науки та спорту.

Окрім того, до закону додано правку про підняття залишків освітньої субвенції для фінансування НУШ та відновлення освіти на деокупованих територіях.

«Не буду розповідати про складність додати щось до бюджету воюючої країни. Але. Комітет освіти гарно попрацював між читаннями», – зауважив голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Освіта.ua
03.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів