Учителям пропонують ресурс із тестовими завданнями PISA

За допомогою тестів педагоги зможуть вимірювати здатність учнів застосовувати свої знання у житті

Учителям пропонують ресурс із тестовими завданнями PISA

Учителям пропонують до використання в роботі ресурс з тестовими завданнями міжнародного дослідження якості освіти PISA.

Зокрема, на офіційному сайті PISA опубліковано понад 80 завдань з математики – провідної галузі циклу 2022 року.

Також у спеціальному тестовому модулі налічується понад 300 цікавих практично орієнтованих завдань з математики, читання, природничо-наукових дисциплін.

Учителі зможуть впроваджувати елементи компетентнісно орієнтованої освіти на своїх уроках, створюючи для учнів тести на основі завдань, аналогічних до завдань міжнародного дослідження.

За допомогою цих тестів педагоги зможуть вимірювати здатність учнів застосовувати свої знання й уміння в ситуаціях реального життя.

Після проходження тесту педагог знатиме, як учень виконав завдання, скільки часу використав для цього та як його відповіді співвідносяться з відповідями однокласників.

Також учитель отримає кодувальник PISA, за яким зможе оцінити виконані учнями відкриті запитання.

Якщо у вчителя немає змоги попрацювати з учнями в онлайновому тестувальнику, можна виконати завдання, подані в Рамкових документах про різні галузі дослідження (математичну, читацьку і природничо-наукову).

Завдання у посібниках подані так, щоб їх було зручно вивантажити і використати на уроці або запропонувати учням для самостійної роботи.

Щоб скористатися можливостями цього ресурсу, вчитель має самостійно створити свій електронний кабінет.

Крім того, ресурсом передбачено такі статуси користувачів: Користувач, Вчитель, Учень, Адміністратор школи. Однак кожна категорія має свої функції та можливості.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
09.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віта Цепановська
Просто обожнюю ПІСУ!! Цілий день би на ній сиділа!! Чудові завдання, грамотно все складено, не те що в деяких посібниках куплених то на ринку, то на мукулатскладі...
Віта Цепановська
Для Андрюха: А ви друкуєте посібник, чи в електронному варіанті? Бо таки об’ємний документ, знаєте доки перелистаєш паперові сторінки – аж губи починають боліти від тої ПІСИ...
Андрюха
Для Віта Цепановська: а ви язичком, Віко!!! Щоб губи не боліли. І розслабтеся, розслабтеся і отримуйте задоволення. Болять, коли не розслабляєтеся до кінця.
Віта Цепановська
Для Андрюха: ну да, я заплатила мужчині в будці "ксерокс" 200 грн, шоб він добре роздрукував мені ПІСУ, а як почну язиком лизати сторінки, то ше ненароком вкушу, а ви знаєте, кусати документи це дуже неприємно... і документ, ПІСА, тобто, попсується, як же мені потім нею знов користуватися. Я ж кожен день даними тестами користуюся!
Коментувати