Рамковий документ PISA: креативне мислення

Документ містить характеристику креативного мислення та пропонує зразки тестових завдань

Рамковий документ PISA: креативне мислення

Команда PISA Ukraine переклала рамковий документ з оцінювання креативного мислення як однієї з інноваційних галузей міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022.

Документ містить характеристику широкого розуміння креативного мислення в науці та його звуженого розуміння в межах PISA (з огляду на цілі дослідження та низку інших чинників).

Також він окреслює категорію «креативне мислення», на оцінювання складників якого орієнтований тест PISA, та визначає посутні характеристики тестових матеріалів, що здатні забезпечити вимірювання рівнів сформованості креативного мислення 15-річних підлітків.

Окрім того, рамковий документ пропонує зразки тестових завдань, які дозволяють оцінити аспекти креативного мислення.

Як відомо, дослідження PISA є одним із найавторитетніших джерел інформації про середню освіту у світі. Результати програми дають змогу приймати обґрунтовані політичні рішення в галузі освіти на доказовій основі.

ЗАВАНТАЖИТИ РАМКОВИЙ ДОКУМЕНТ

Освіта.ua
30.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сильвія Плат(онова)
Чи є ПІСІ практичні питання, щодо роботи безпосередньо з об’єктами мистецтва, та зокрема таких що підлягатимуть реставрації? Дуже важко на разі на основі ДПА/ЗНО вимірювати придатність вступників до навчання у нашому коледжі...
Світлана Кост
Для Сильвія Плат(онова): Кажуть поки немає, однак представники НЗ зможуть модифікувати положення ПІСИ за своїми потреби. Бо ж зрозуміло, що основне у ПІСІ — доволі загального характеру
Коментувати