В Україні відбудеться пілотний етап дослідження PISA-2022

Апробувати процедуру тестування будуть 3 000 учнів і студентів із 66 закладів освіти

В Україні відбудеться пілотний етап дослідження PISA-2022

З 5 квітня до 16 травня 2021 року в закладах освіти буде проведено пілотний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022.

Згідно з наказом Міністерства освіти, участь у пілотному етапі візьмуть 66 закладів освіти з 19 областей України та міста Києва.

Мета пілотного етапу – перевірка роботи інструментів дослідження, апробація процедури адміністрування та технологічних схем підготовки й проведення дослідження в закладах освіти. Таким чином організатори сподіваються забезпечити якісне проведення основного етапу PISA.

Очікується, що апробувати процедуру тестування будуть 3 000 учнів і студентів 2005 року народження з 66 закладів освіти.

Учасники мають пройти комп’ютерне тестування з читання, математики й природничих наук, а також узяти участь в анкетуванні.

Як відомо, основний етап дослідження PISA, який було заплановано на 2021 рік, через пандемію перенесено на 2022 рік.

Йому мав передувати пілотний етап у 2020 році. Однак через карантинні обмеження переважна більшість країн-учасниць, з-поміж яких і Україна, не змогли провести пілотний етап дослідження.

Зважаючи на таку ситуацію, Організація економічного співробітництва і розвитку, яка відповідає за проведення дослідження, ухвалила рішення продовжити поточний цикл PISA та змістити всі наступні на один рік.

Освіта.ua
05.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів