Школи Києва працюватимуть онлайн при вранішній тривозі

У КМДА розробили алгоритм дій школи у разі оголошення повітряної тривоги вранці

Школи Києва працюватимуть онлайн при вранішній тривозі

У Київській міській державній адміністрації розробили алгоритм дій, яким мають користуватися учні шкіл, батьки, вчителі та адміністрації закладів освіти у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!» вранці перед початком освітнього процесу.

Зокрема, під час оголошення сигналу повітряної тривоги перед початком уроків, освітній процес цього дня автоматично переходитиме в дистанційний формат.

За такої умови працівники закладів освіти та учні, які під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» перебувають вдома або у дорозі до закладу освіти мають прослідувати до найближчого укриття.

У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» під час прийому або приходу учнів до школи, вони разом з працівниками закладу мають прослідувати до укриття.

Після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги» освітній процес у школах автоматично переходить в дистанційний формат і розпочинається через годину після відбою.

Якщо учні перебуватимуть в укритті закладу освіти під час сигналу «Повітряна тривога!», батьки можуть забрати їх лише після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги!».

Інфографіка Департаменту освіти і науки КМДА

Освіта.ua
18.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Громадянин
Яке дистанційне навчання, коли батьки працюють?? З їхньої зарплати йдуть кошти в бюджет на утримання таких халявників (у випадку війни) як вчителі (можливо, є добросовісні, але не в нас, на жаль). Податки, це по-перше. Як взагалі держава може впроваджувати дистанційне в початкових класах, коли держава не може забезпечити дистанційну роботу батькам?? В мене немає бабусів/дідусів, я працюю! Де має/ з ким має бути дитина 8 років??
Любов
У нас у ЖК Рибальський забудовником побудовано нову школу з гарним новим укриттям та підземним паркінгом. Але школу здали в оренду, і тепер вона платна. Дітей там вчитися небагато (за 10 тис. дол. на рік) і знижки вони не дають. Діти цього ЖК змушені їздити в інші райони, щоб навчатися очно. При тому що школа напівпуста. І це під час війни, коли не всі школи мають гарне укриття. Керівництво школи під час війни не хоче допомогти і взяти навантаження приймаючи всіх дітей хто хоче навчатися, тому що там сучасние укриття. Я не розумію, чому у нас так в країні жорстоко до дітей. Тут необхідно державне втручання та фінансування.
Тарас
Спостерігав картину -дітей батькам не віддають, діти голодні- вже 2,5 години як кінчились уроки. Стоїть перед школою сотня мам з бутербродами - у школу не пускають і дітей не віддають. Влупи туди ракетою і сотня трупів.Таких ідіотів як скарлатинна команда давно в освіті не було
Експерт з питань освіти
Якби в МОН був хоч хтось притомний, то літо вони б не гроші відмивали на так звані "укриття", а створили б нормальний контент для дистанційного навчання з усіх предметів в усіх класах. Я це бачу так: міні-відео на 1-5 хвилин з різних тем, анімовані і т.д. Наприклад: ділення звичайних дробів (гарне анімоване пояснення), чи перший закон Ньютона, і т. п. Цим могли б скористатися всі: і учні, які навчаються дистанційно, і ті, що на екстернаті та за кордоном, і коли тривога та нема можливості провести онлайн урок чи урок в укритті. Багато вчителів створюють такі відео від безвиходу. Але це займає багато сил, часу, бо є ж купа іншої роботи. Але міністерству не до того, головне дітей в підвал посадити та олімпіади провести.
Лана
Для Експерт з питань освіти: Як можна не проводити олімпіади? То ж святе! Ніяк від того совка не відійдуть...
Коментувати
Бездоговірний платіж (фіз. особи) З
школярі сидять у підвалі хоч уроки вже давно закінчились. Задуха, хочуть їсти, діти падають, втрачають свідомість. Нікого не відпускають хоч живеш недалеко і прийшли батьки. Якби була дистанційка то більшшість дітей і вчителів розїхались би по дачам і бабусям у селі і нормльно проводили уроки. Але шкалатині треба зібрать усіх в одну точку щоб задавить ракетою усіх. Шкарлет - вогрог України і агент путіна
Руслана
Якщо у класах дистанційне навчання , була оголошена тривога, то онлайн уроки призупиняється, діти прямуючи вдома в укриття, а по закінченню тривоги онлайн уроки продовжуються... Я правильно розумію?
Лана
Для чого зараз такий ’’освітній процес’’? І мова не лише про Київ. Це не навчання, а суцільний хаос! В дітей страшний стрес, після відбою їм дуже важко зібратися і переключитися на навчання. В ’’укриттях’’ вчитися, в принципі, неможливо. МОН, наважтеся нарешті, переведіть дітей на дистанційне навчання!!!
Тарас
Для Лана: таке враження що влада Києва або повні ідіоти або диверсійна група ДНР. Роблять усе щоб розвалити нормально налагоджене дистанційне навчання і зібрати дітей в одному підвалі щоб побільше загинуло під час удару ракетами
Коментувати