Батьки мають допомагати в облаштуванні укриттів, – «Батьки SOS»

Заклади освіти мають чесно показати батькам, де перебуватимуть діти і що зроблено місцевою владою

Батьки мають допомагати в облаштуванні укриттів, – «Батьки SOS»

Батьки мають поцікавитись станом укриттів у закладах освіти ще в червні, щоб був час допомогти освітянам у їх якісному облаштуванні.

На цьому наголосила співзасновниця руху «Батьки SOS» Олена Бондаренко.

За її словами, школи і дитсадки мають чесно показати батькам, де будуть перебувати діти і що зроблено місцевою владою.

«Треба саме зараз іти до адміністрації і проговорити моменти, спитати, чим ми можемо вам допомогти: листами колективними, залученням місцевого депутата, звернутися до народних депутатів, донести ситуацію політикам. Якщо ви прийдете у серпні і будете невдоволені тим, що побачили, треба розуміти: це тому, що у червні ви не спитали», – підкреслила Олена Бондаренко.

Освіта.ua
15.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Пересічний український вчитель
Ситуація дивна. З екрану: вчителям виплачуємо все. В реалії: з червня знято оплати за зошити, кабінети, престиж. По факту - 2/3 оплати при фізичній присутності на роботі. Підвальне приміщення школи і за мирного часу загрожувало життю того, хто туди спускався тепер стане прихистком від крилатої? Чимось іншим стане. А той, хто виживе, відповідатиме перед законом за тих, хто навіки залишиться під завалом.
освітяни
У нас громади скоротили вчителям зарплати , через те що не має грошей. Але ті самі громади звідкись беруть сотні тисяч на облаштування сільських стадіонів та територій відпочинку. У на голови ОВА буквально проявляєть допомоги автомобілями, але в той самий час ОТГ ологошує захмарні тендери на купівлю нової офісної техніки. Бо у них погано фільми грузяться на комп’ютерах 6 річної давності. Шановні щось у нас в державі не те. Або у нас війна і скрута для всіх, або ми вернулися до 90х. Тепер стосовно батьківської допомоги. Бомбосховище і на цьому все. Батьки вже готові роздерти за будь-які прохання про допомогу. Для влади не має, ні війни,ні кризи. А у звичайних родинах не мають за що хліб купити. Крім того, хто дасть гарантію, що уламок ракети завтра не впаде на школу і вся праця та кошти не пропадуть даремно.
Ірина
Я за дистанційне навчання!В першу чергу ракета буде летіти в школу,а потім в дома.Якщо будуть летіти ракети ,або літаки, а діти будуть у підвалах школи ,то це такий буде стрес у дітей і вчителя!А дома біля батьків дітям буде менш страшно. Надо думать в першу чергу про самопочуття дитини в шкільних підвалах.Якщо дитина буде боятися, вона вчитися не буде!
Мама
Для Ірина: а які це діти будуть вдома біля батьків? Батьки працюють, а хто не працює і боїться за дітей,можуть не вести, а тримати в школі. Ви пропонуєте дистанційне навчання,тобто батьки на роботі-діти самі вдома. Так їм буде не страшно)
Коментувати
Вікторія
Невже ви ваажаєте, що підвальні приміщення чи тири, які будуть відігравати роль так званого укриття захистять від удару крилатої ракети? Навіщо ризикувати життям дітей і педагогів? Якщо немає відповідних сучасних бомбосховищ , то аби що ним бути не може.! Зараз головне зберегти життя наших дітей. На період війни можна потерпіти і навчатися дистанційно.
Марина
Я за офлайн навчання. Якщо ракета прилетить, вона може вдарити й по будинку, де дитина знаходиться на дистанційному навчанні і по школі.
Тетяна
Для Марина: Тільки в такому випадку, не дай Бог, ви відповідаєте за життя дитини, а в підвалі відповідає персонал за кожну дитину (( І теж , не дай Бог, але потім питань буде багато ????‍♀️ При короні вчились вдома , а зараз тим більше))
Коментувати
Надія
І як ви ,пане міністре, собі уявляєте,спустити до підвалу 500, 1000 дітей? Не думаю ,що батьки відпустять дитину до школи коли летять ракети, та і вчитель не захоче брати на себе відповідальність. Закінчиться війна тоді і будемо ходити до школи, а поки дистанційно.
Ірина Шевченко
Я теж не згодна. Я працювала в диьсадочку, зараз в декреті за третьою дитиною і не має в мене бажання вести дитину коли над головою летять літаки. Мені легше тому що відома з дітьми. В підвалі в дитсадку впав потолок і півкімнати лежить в руїнах вже 5 рік. А якби там діти були. І робити держава не забирається коштів немає. Хоча прозвучала фраза за рахунок батьків. Не знпю правда чи ні. Краще ми вдома посидемо
Гість
Ви дійсно вірите, що листи і звернення допоможуть? Від батьків завжди чекали, перш за все, матеріальної допомоги, забуваючи запитати, чи є у них така можливість. Долучити депутатів, політиків? Це просто смішно! Чим вони допоможуть, якщо держава мусить економити кожну копійку? На мою думку, треба припинити цю комедію з підвалами-"бомбосховищами’’. Нехай до закінчення війни діти вчаться дистанційно. Так буде безпечніше.
Ттт
Як дітям перебувати у підвальному приміщенні, де роками зберігався весь непотріб?
Гість
Для Ттт: Не просто перебувати, а ще й вчитися. Це ж неможливо! Чому цього не хочуть почути і зрозуміти?!
Коментувати
Мати
Навіщо наших дітей наражати на небезпеку ! Навіщо заводити в тісні темні приміщення і чекати, коли на голову впаде бомба.Ми вже адаптувались до дистанційного навчання. Діти при нас. Підуть в школу, коли війна закінчиться.
Гість
Для Мати: Підтримую!
Гість
Життя і здоров’я дітей - найбільша цінність! Хто хоче вчитися - буде вчитися у будь-якому форматі.
Класний керівник
Чого ви так гаряче сперечаєтесь? Батьки дітей не дурні, вони самі виберуть той варіант навчання для своїх дітей, який вважають за найкращий, за найбезпечніший. Ніякі накази МОН тут не спрацюють. Ніхто не примусить батьків віддавати свою дитину на офлайн навчання до школи, де відсутня 100% безпека для дітей. Життя все розставить по своїх місцях.
Коментувати