У регіонах триває доставка ноутбуків педагогам

У межах проєкту «Ноутбук кожному вчителю» педагоги отримали понад 41 тисячу гаджетів

У регіонах триває доставка ноутбуків педагогам

У межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» педагоги з 21 області отримали понад 41 тисячу гаджетів.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

За його словами, Міністерство освіти спільно з Міністерством цифрової трансформації продовжують забезпечувати вчителів сучасними комп’ютерами.

«Цього тижня вперше отримали ноутбуки вчителі Миколаївської та Черкаської областей. А від завтра планується передача ноутбуків педагогам Херсонщини», - наголосив Сергій Шкарлет.

Також він поінформував, що на місця вже доставлено 41 327 ноутбуків, а до кінця року ця кількість складатиме 60 тисяч.

Освіта.ua
20.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Брехня! Мешкаю в Миколаївській області, нам на школу нічого не прийшло! Відділ освіти сказав, що немає грошей у них, а держава на наш район не розподілила ноутбуки. От і все...
Богданська ТГ
Цікаво, чому проєкт називається «Ноутбук кожному вчителю» якщо при зборі квоти на ноутбуки в школі враховували наявні комп’ютери, навіть ті, які в комп’ютерному класі? А ще після отримання директори розподілили їх на свій розсуд а не як вказано у роз’ясненні МОН. От і виходить, що отримали їх вчителі мистецтва, трудовики, фізруки, класні керівники і в деяких закладах звичайно пан директор, хоть він і вчитель-початківець і вже давно отримав ноутбук в рамках проєкту НУШ. Чому цей процес ніхто не проконтролював з боку органів відділів освіти?
Сало Мон
Для Богданська ТГ: Як влучно сказав пан Омелян, там все чітко - "кожному отримавшому вчителю". Чекаємо від жужика смішне визначення, що масових відключень не буде, адже пару відключених будинків це не масово, і пару кварталів чи вулиць - кот наплакав, і пару сел чисто крапля у морі, та й пару міст - лише пил, і пару районів чи регіонів то не масово. А дивний родподіл і свато-кумовський контроль через те, що це лише лише чергове відмивання, бризки потраченого за наш рахунок.
Коментувати
Дніпро
Розподіл незрозумілий. Якимось школам 40 ноутбуків, комусь 15, а комусь зовсім нічого. Не можна було розподіляти хоча би за потребою. Дикість...
Міла
Школа отримала 13 ноутбуків, в той час, коли в ній 60 вчителів. Проте, їх роздав директор так як хотів: вчителям фізкультури, психологу, соціальному педагогу, людям, які віднесли його додому з поясненням, що це подарунок від Миколая. Дані люди далекі від техніки і працювати на ній не збираються. Шкода, що так бездарно витрачаються кошти. На мою думку, краще б роздати дану техніку дітям для роботи на уроках інфлрматики, іноземної. А то в класах по 6 комп’ютерів, а учнів на урок приходить по 15. Цікаво, де логіка?
Дід санта
Шось довго триває, їх доставляє св.Миколай чи шо?
Зоряна
Нашим вчителям сказали, що не всім дадуть. Порахують скільки в школі, а потім дадуть скільки, скільки схочуть. І неправда все це, що кожному вчителю дадуть.
Омелян Батир
Для Зоряна: "Кожному, хто отримав" - все вірно, майже як і обіцяно.
Коментувати
Вчитель
Дякую звичайно владі за ноутбук. Але не розумію чому не можна було передати ноутбуки, наприклад, в дит.будинки, бо вчителі й так можуть купити собі ноутбук і не один за запрплату 4000 доларів.
Тетьяна
Для Вчитель: А ви мабуть вчитель і отримуєте 4000дол!
Коментувати
Лариса
А нашу маленьку школу в громаді обиминули. Мабуть, учителі не такі... Звісно, якщо по сусідськи дві інші школи в центрі громади, то все ясно і без коментарів.
Хубз аль Султан
Мож зарплату каждому учителю, чтобы он не только на аптеку работал, а мог себе позволить в том числе и личный ноут? Не?
Тетьяна
Для Хубз аль Султан: Дякую за підтримку!
Коментувати