МОН планує розвивати «Всеукраїнську школу онлайн» 

Міносвіти затвердило Порядок наповнення веб-платформи дистанційного навчання

МОН планує розвивати «Всеукраїнську школу онлайн» 

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок наповнення веб-платформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Шкарлетом.

Документом визначено механізм наповнення платформи освітніми матеріалами, у тому числі проведення їх експертизи.

У Міністерстві освіти повідомляють, що визначення механізму наповнення веб-платформи дозволить урізноманітнити та  вдосконалити освітні процеси в школах, ознайомити учасників освітнього процесу з сучасними формами, методами та принципами навчання, а також поширити інноваційний вітчизняний та зарубіжний педагогічний досвід.

Адміністратором платформи визначено Український інститут розвитку освіти.

Планується, що найближчим часом на базі Українського інституту розвитку освіти буде створено експертну раду, яка займатиметься організацією експертизи освітніх матеріалів, що розміщуватимуться на платформі. 

Освіта.ua
25.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Все буде тік-ток
Зобов’язати можуть, але це ж не план уроку на папері написати. Але навіть якщо частина вчителів під тиском чи за власним бажанням долучиься до створення контенту, то це буде, по-перше, дуже мало, щоб вирішити проблему дистанційного навчання, а по-друге, це буде, як ковдра з різних клаптиків, та ще й погано зшита, оскільки шити кожний буде на своїй «машинці». А по-третє,... а по-четверте... Потрібна одна потужна команда програмістів і фахівців з різних предметів на чолі з керівником, який має власний досвід створення і використання подібної платформи у навчанні, який розуміє споживача і яким буде кінцевий продукт.
Учитель
ЦІкаво, де вони були раніше? Там ще конь не валявся. Коли ж вони це зроблять? За рік чи два?Але головне папірець є, та що там -“Наказ!!!” А поки авикручуйтесь самі як зможете. Проводьте уроки онлайн на тих ноутбуках, що вже мабуть придбали для вчителів. На тій платформі, що вже створена. Головне ми підписали наказ!!! Ого-го! Щось я передбачаю що і наповнювати цю платформу забовяжуть простих вчителів і безкоштовно, а на себе візьмуть лише велику місію експертноі оцінки. І будут повчати як і що требо було робити!
L. L
Для Учитель: та ваги зайняті лише вакцинацією, на інше не вистачає часу
Коментувати