Київ закриває школи до 8 листопада

Столичні школи припиняють відвідування здобувачів освіти з 23 жовтня до 8 листопада

Київ закриває школи до 8 листопада

Столичні школи припиняють відвідування здобувачів освіти з 23 жовтня до 8 листопада.

Про це повідомив очільник міста Віталій Кличко, коментуючи можливий перехід столиці до «червоної зони».

За його словами, канікули для школярів триватимуть до 31 жовтня. Щодо наступного тижня буде прийнято додаткове рішення про дистанційне навчання або додаткові канікули.

Дитячі садочки продовжать свою роботу в звичному режимі за умови 100% вакцинації усього персоналу.

Освіта.ua
22.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерія
https://petition.president.gov.ua/petition/126734 Петиция щодо скасування обов’язкового ЗНО з математики 2022
освіта
Яка жалість. Аж 100%. Минулого року ніхто не був вакцинований і стільки людей не помирало. Тепер вже мільйони вакциновані і слухайте кількість смертей росте у такій самій прогресії. Народ дурний чи сліпий? Ми не агітуємо проти! Ми говоримо факти! Запитання до влади. Чому до цього часу не вакцинують дітей? Чи експерименти на дітях проводити не можна? Мало не забули. Вакцина розроблена для віруса Альфа. І не раз говорили про те, що вона від нових штамів погано захищає. Так тепер шановні по словах тих самих людей вакцина вже захищає від нових штамів. Місяць тому не защила, а вже захищає. Ви собі це уявляйте? Це то великому рахунку ще дрібниці. Ви підіть і здайте у незалежну лабораторію на антитіла. Ви ще будете більше шоковані.
Тарас
Для темрява дурна: в Новій Зеландії вакцинували 80% населення і за всю пандемію там померло 28 чоловік. Там вакцинують і дітей від 12 років
;)
Для освіта: Сертифікат за 200$ це не вакцинація!.
Коментувати
Катерина
№22/124690-еп Підтримайте петицію про скасування нових правил що до складання у 2022 році обов’язкового ЗНО з математики профільного рівня для деяких гуманітарних професій
Алла
Для Катерина: что это еще за ЗНО профильного уровня? ЗНО не имеет профилей, что за бред?
Ніка
В ЗНО немає рівнів. Хоч би розібралися до того як петиції писати(
Якось так
Для Ніка: Для Алла: формально ви звичайно праві. Дійсно, ЗНО для вступу до ЗВО (на відміну від ДПА у формі ЗНО, яке потрібне для отримання Свідоцтва про закінчення школи) немає рівнів. Проте, ви ж не будете заперечувати, що в зошиті ЗНО для вступу потрібно відповідати на всі завдання, що власне відповідає профільному ДПА. І тут криється основна проблема. Учні шкіл де математика викладається на стандартному, а не профільному рівні МОНом позбавляються навіть теоретичної можливості отримати знання предмету на рівні достатньому для вступу на бюджет. Тобто, МОН одразу каже, якщо Ви хочете навчатися на окремих гуманітарних спеціальностях (наприклад, політологія чи журналістика) - платіть гроші репетиторам, курсам, чи за одразу за контракт. Про самопідготовку прошу не писати.
Коментувати
вакцина
Последствия вакцин себя уже начали проявлять, люди на западе попадают в больницы с чёрными язвами, которые расползаются по всему телу, человек начинает заживо гнить, врачи ничего сделать не могут.
Больше ваты и зеленки
Для вакцина: із загниваючим заходом все зрозуміло. А як там в Рашці? Все в порядку з вакцинованими експерементальним і невизнаним ніде зпудніком? Щось не дуже поки видно щоб х уйло вкривався чорними виразками. Ну нічого, почекаємо.
Радио
Для: зайди на ютуб канал «Барановирус головного мозга», нажми видео - Последствия вакцин (британская подборка с субтитрами). Думаю, после увиденного, будешь первым стоять на овценацию
Пфайзер
Для вакцина: Я особисто бачив,як після вакцинації голова у жінки відпала і покотилась,а медсестри дуже сміялись і грали нею,як м’ячем!!!!Істинно правду кажу!І ще повязки у тих медсестер на руках були з хрестами!!!І маски на обличчях,щоб антивакцинатори не узнали!!! Ботафєрма із расєї не спить)))
Коментувати
123
После каникул хотят ввести обязательную вакцинацию учеников с 15 лет, программа сокращения населения запущена, если сразу не помрут, останутся стерильными или инвалидами.
321
Для 123: Привєт ракша, кака там дела у вас со свакцинациейя? Спутника не подкинєтє, очень хорош штормит!
Коментувати
???
Шкарлет каже що освітяни свідомо вибрали шлях вакцинації а Ляшко каже що примусом ці два президенти навіть домовитися між собою не можуть Особисто у моєму оточенні а це приблизно 1000 людей коронавірусом в даний час хворіє один мужчина у якого немає жодної ознаки коронавірусу тільки болить суглоб але тест показав коронавірус якщо провести статистику у малій групі а потім збільшити на державному рівні то можна зрозуміти що наші можновладці брешуть брешуть і брешуть
???
далі доведеться діяти більш переконанням, ніж примусом. Вакциновані і невакциновані свідомі громадяни України включайте логіку над нами просто знущаються а вірус вірус проти цього знущання ніщо і звати його ніяк
???
Всі інші посилюють роль держави, втручання для того, щоб збільшити кількість вакцинованих серед 30%, які не хочуть або бояться» - пояснив міністр.
???
Карантинні антикоронавірусні обмеження в Україні можуть бути скасовані у випадку, якщо не менше 70% українців будуть вакциновані. Багатьом країнам вдалося досягти такої цифри вакцинованого населення протягом всього лише чотирьох-п’яти місяців. Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко в ефірі програми «Свобода слова». «Країни Європейського регіону, які почали вакцинацію, за 4-5 місяців дійшли до порогу 70%. Всі інші посилюють роль держави, втручання для того, щоб збільшити кількість вакцинованих серед 30%, які не хочуть або бояться» - пояснив міністр. Ляшко додав, що до 70% вакцинованих Україна повинна дійти в будь-якому випадку, далі доведеться діяти більш переконанням, ніж примусом. Країна повинна вийти на рівень тих країн, в яких поступово скасовують обмеження, оскільки там відсоток вакцинованих надзвичайно високий. Нагадаємо, Куба скасувала обов’язковий карантин для туристів. Ковідні обмеження планують зняти з 7 листопада. Влада Малайзії, де повністю вакциновані 90% дорослого населення, скасовує заборону на міжнародні поїздки. З середи, 6 жовтня, в Грузії скасували ряд карантинних обмежень, що пов’язано зі стабілізацією епідеміологічної ситуації в країні.
Людмила
На слова Кличка начхав Департамент освіти та науки. Розпорядження про канікули не видано, і завтра ідемо до школи (не знаю чи всі, а школа 298 у суботу навчається!!)
Этьен
Для комментария ниже. Пародией на учебу дистанционку делаете именно вы, своей дремучестью, зато небось высшую категорию имеете.
Сир Ланцеврот
Для Этьен: Ох, вища категорія мені не світить, не хвилюйтесь. Просто за освітою як раз менеджер того самого електронного навчання, знаю як воно МАЄ бути і що виходить в результаті. Це навчання має гігантський ворох проблем, це факт. Для мене не проблема провести ті відеоруки, зробити пару тестів, поламати очі об фотографії зошитів в вайбері. Проблема починається тоді коли учні приходять в школу без знань. Бо в тому ж зумі всі сидять в піввуха, третина учнів не має інтернету чи взагалі незрозуміло де знаходиться, тести списуються, відношення відповідне. Ще згадуємо проблеми з освітніми платформами, про тотальну комп’ютерна неграмотність, відсутність інформування про різноманітні методики. Ну і маємо що воно якось с горем працює і ладно, аби можна було учнів потримати вдома зайвий тиждень.
Коментувати
Ульфрик Буревестник
Дистанційне? А казали що навіть і у червоній зоні працювати будемо очно. На вакцинацію он всіма правдами та неправдами заганяли. А тепер знову ця дистанційна історія, пародія на навчання. І як же зручно що за опалення платити не треба буде зате два тижні. Так диви ще після зимових канікул на ось це дистанційне підемо. Краще б взагалі прохолоді в теплому одязі сидіти та вчитися. Ніж сидіти в тій же прохолоді вдома і бити байдики.
гість
Для Ульфрик Буревестник: 11 градусів в класі це не прохолода, а невідповідність санітарним нормам, які беруться не зі стелі. Людина не може жити і працювати при такій температурі без шкоди для свого найціннішого, тобто здоров"я. Кому воно потрібно працювати на аптеку?
123
Для гість: Ай-ай-ай, и как же оно так вышло, что топить нечем. Кто же виноват?
Ara
Нема газу, то віправляйте дітей на канікули. Це дибілізм а не навчання тримати їх в холоді.
Коментувати