Більше половини вчителів отримали повний курс вакцинації

Станом на 18 жовтня двома дозами вакцини від COVID-19 щеплено 358 тисяч працівників

Більше половини вчителів отримали повний курс вакцинації

Станом на 18 жовтня двома дозами вакцини від COVID-19 щеплено 358 тисяч працівників шкіл, що складає 56% від їх загальної кількості.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи перебіг вакцинальної кампанії серед працівників освітньої сфери.

Також, за його словами, принаймні одну дозу вакцини отримали вже 86% освітян.

«Кількість вчителів і працівників шкіл, які отримали щеплення заради збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих, продовжує зростати. На сьогодні, за оновленою статистикою, принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 отримали 86% освітян. Повністю (двома дозами) вакциновано 358 390 працівників закладів загальної середньої освіти – це 56% від загальної їх кількості», – зауважив міністр.

Найвищий рівень повної вакцинації демонструють 5 областей та Київ.

Зокрема, на Луганщині вже повністю вакциновано понад 79% працівників шкіл, у Харківській та Черкаській області майже 71% працівників, у Полтавській – 69,4%, Києві – 67,7%, Житомирській області – 66,9% працівників шкіл.

Найбільше невакцинованих освітян наразі лишається у школах 5-ти областей: Рівненської – 24,5%, Волинської – 22%, Івано-Франківської – 20,8%, Одеської – 20,1%, Львівської – 19,4%.

Освіта.ua
18.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
За Україну за її волю
Більше половини вчителів отримали повний курс вакцинації тільки тому що шмигаль ляшко і шкарлет займаються поваленням Конституційного ладу в Україні стаття 109 КК Куди дивиться а першу чергу президент гарант Конституції ?
Колишня вчителька
Перефразовуючи класика: немає такого маразму, в якому не змусили б взяти участь українського вчителя. Як добре, що я свого часу вийшла з цієї системи.
unforgiven 2
Вакцинація експериментальними медичними препаратами не гарантує повного захисту від хвороби і поширення інфекції, а також порушує права і свободи громадян України.
Галина
Для unforgiven 2: то вакцинуйтесь не експерементальними. короновак зроблений за традиційною схемою, без будь-яких рнк.
Михась
Для Галина: Якщо не знаєте, то краще мовчати, за розумну зійдете. Короноване теж ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА вакцина. Прочитайте про неї, може щось зрозумієте.
Штырь Лис
Вы всё неправильно поняли: в прошлом году при малой вакцинации была низкая заболеваемость, а с ростом вакцинации выросла и заболеваемость (преимущественно как раз среди уколотых). Ждём, когда объявят «лекарство» от «вакцины», но уже задорого и только «угодным»
Коментувати
Юра
Банкіри профінансували біолабораторії, щоб вони створили коронавірус, і використовують його як зброю для досягнення світового панування. Далі відбудеться чіпування людей під видом вакцинації та зниження народжуваності. Коронавірус придумали наймогутніші люди світу, серед яких Білл Гейтс, Воррен Баффет та Девід Рокфеллер, з метою вирішити проблему перенаселення Землі.
Саша
Коронавірус був придуманий керівниками глибинної темної держави (щось на зразок таємного світового уряду). Метою є доведення людей до стану критичної паніки з подальшою поголівною вакцинацією, чіпізацією, встановленням тотального контролю. Іноді використовується більш легка версія цієї теорії – коронавірус є великим соціальним експериментом для того, щоб подивитися, наскільки сильні репресії (обмеження в правах) будуть прийняті населенням без підняття бунту.
Вчитель
Чому все зійшлося на вчителях? Що більше немає професій, яких треба вакцинувати? Чому не примушують вакцинуватися батьків учнів? Вчитель може заразити дитину, а не вакциновані батьки ні? Де логіка? Чи це геноцид почали з вчителів? Раніше розумних людей, інтелігенцію вивозили на Сибір, а тепер хочуть винищити експериментальною вакциною! Шановні освітяни, не здавайтесь! Боріться за свої права! Ніякі гроші не замінять втрачене здоров’я.