Нові обмеження щодо перевезень не стосуватимуться школярів

Нові правила міжрегіональних перевезень не будуть поширюватись на неповнолітніх

Нові обмеження щодо перевезень не стосуватимуться школярів

Нові правила перевезень пасажирів між регіонами, які почнуть діяти з 21 жовтня, не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів, оскільки для них наразі не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти коронавірусної хвороби.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення.

«Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті», – пояснив Ляшко.

Водночас нові правила перевезень поширюються на всіх повнолітніх осіб.

Як відомо, Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановлено «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки.

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у цих регіонах будуть дозволені за умови наявності у всіх пасажирів документа про отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник.

Освіта.ua
12.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МАРІЯ
Своїми діями Ляшко викрив себе. Він виконує те, що сказано в книзі Одкровення. Хто не буде мати клейма злого (вакцинації), той нічого не зможе зробити. Чи це бідний, чи багатий, не зможе ні купити, ні продати. Ляшко примусово змушує усіх вакцинуватися, ставити клеймо.
Вчитель і репетитор
Для МАРІЯ: Не верзіть дурниць. У нас повно таких міток ще з дитинства: щеплення, посвідка про народження з номером, паспорт, код тощо.
МАРІЯ
Для Вчитель і репетитор: Тоді чому це роблять примусово. Погрожують, що не дадуть зарплати, не дозволять користуватися транспортом, купляти у магазинах, подорожувати за кордон та ін. Хто вже вакцинувався, той не має хвилюватися за своє здоров’я. Він вже захищений. Для чого примусово заставляти людей, які не хочуть. Вони ніякої загрози не несуть. Вакцина захищає, хіба ні? Вакциновані не мають хвилюватися, вони надійно захищені. Якщо так, а людина, є вільною у своєму виборі, то будь-ласка не примушуйте людей! Це тільки спричинює спротив. Ніколи не заставляли так вперто. При сучасному розвитку нанотехнологій у тіло людини разом з вакциною можуть вводити чіпи. Таким чином людям можуть ставити клеймо. Це не жарти і не дурниці.
Родитель
Для МАРІЯ: Марія, Ви дура?
Коментувати
Правда
Боже, какой же он конченый! А школьники уже никого не заражают,по его мнению? У него хоть есть медицинское образование? Почему он такой идиот?
Мария
Для Правда: Он такой ИДИЁТ( как раньше говорили старые люди в Одессе) потому, что ОН ТАКИМ РОДИЛСЯ.... ИДИОТИЗМ передаётся по генетике РОДА....и СОВСЕМ НЕ ЛЕЧИТСЯ, а с каждым новым поколением только КРЕПЧАЕТ!
Коментувати