Дитсадки та початкову школу не закриватимуть на карантин

Заклади дошкільної, початкової та спеціальної освіти працюватимуть офлайн незалежно від рівня епіднебезпеки

Дитсадки та початкову школу не закриватимуть на карантин

Кабінет Міністрів  послабив вимоги щодо відвідування учнями й вихованцями закладів дошкільної освіти, 1-х – 4-х класів шкіл і спеціальних закладів середньої освіти.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За словами міністра, відвідування цих закладів учнями й дітьми не залежатиме від рівня епідемічної небезпеки.

«Вважаємо доцільним передбачити відвідування закладів освіти для здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти та учнів 1-х – 4-х класів закладів загальної середньої освіти незалежно від рівня епідемічної небезпеки», – наголосив Шкарлет.

Пізніше у своєму Телеграм-каналі міністр підкреслив, що умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу не поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти та 1-4 класи.

«Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм», – зазначив міністр освіти.

Освіта.ua
22.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
А в початковій школі не люди працюють? Як же ж можна закрити безкоштовну камеру схову ? Це ж доведеться займатись власною дитиною замість сидіння у фейсбуці...
Андрій
Люди добрі,діти завжди хворіли ранком холодно на обід тепло і завжди в такий час були різні інфекції застуди,це що перший раз для вас чи що???А навчання потрібно обов’язково.А ось змушувати людей вакцинуватися це порушення прав і гідності людини.Кожна людина сама вирішує чи хоче вакцинуватися чи ні.І не вірьте в ці інхі дурниці ковід бо це ГРВІ вже доведено багато лікарями,вченими і смертність від нього не така велика як вони малюють можливо є але не у таких цифрах,ви забули що люди ще померають від інфарктів, інсульту,раку, туберкульозу різні є причини але у нас що головна ковід всі помирають на ковід,кашлянеш ковід, запалення ковід,насморк ковід.Дурдом веселка коли вже ви люди прийдете до тями і зрозумієте як наша влада вас обводить і що ці вакцини до одного міста вони нам не потрібні адже це антитіла а у нас організм сам видає антитіла.Якщо вкололись раніше то на все життя а тут одна доза,друга а ще будете третя бо двох мало в четверта і так поки імунітету в організмі не стане і людина помре.Це все на вимирання щоб населення зменшити пойміть ви люди добрі.Нехай Бог вам подарує розум щоб ви нарешті зрозуміли що це таке
Для штурпака
Для Андрій: Ще один месія-імунолог ))) Ти на концентраторі скільки часу сидів? чи на ШВЛі? 55 424 трупи -ціле місто вимерло! Чи тобі тих мертвих перед домом звезти треба і Щоб второпав.. Тривалість постковідного синдрому на собі оцюнював?
Коментувати
Opa
Змін до постанови Кабміну і далі немає.. Натомість наш папа благословив відпущення гріхів своєю індульгенцією (-вчіть як хочете, вакцинуйтеся теж так,як хочете..) Амінь! Ще такого цирку в освіті не було за останні 45 років
Михайло
Поки що це лише слова. Адже в самій постанові КМУ якою регулюється порядок роботи закладів освіти під час карантину таких змін досі немає...
Якось так
Для Михайло: ще вчора Уряд вивісив на своєму сайті ці зміни https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-aktiv-kabinetu-ministriv-ukrayini-i220921-981 Але чи набула ця постанова чинності - поки питання.
Коментувати
Віктор
І так не так..і так не так..і як же правильно, хто скаже? Ось ми тут критикуємо вищестоящих, а їм теж приходиться вирішувати ці складні питання, можливо не завжди на користь людей, але нехай кожен із нас приміряє на себе керівника або відповідальну особу і скаже чесно всім як би він поступив, яке б він прийняв рішення.
Opa
Для Віктор: Ви вважаєте дії МОН і МОЗ адекватними? Говорили одне, а роблять навпаки. То наче "добровільно", то директори мають "розяснити і вплинути".. А якщо той, хто впливу послухався і пішов на вакцинацію, помре від інсульту з якоїсь неповязаної з вакциною причини, то ЩО?! ..То в них дистанційного не буде, то воно вже вродилося з переляку..Половина 23 ночі, а на сайті МОН немає нормативного документа щодо завтрашнього дня! Це що за спосіб інформування якимись повідомленнями через фейсбук чи телеграм-канал? Наказ керівники повинні були написати ще в робочий день і довести його до відома педпрацівників і баттьків..Його зміст має починатися словами "У відповідності до слів в ФБ міністра освіти.... НАКАЗУЮ"? Де зміни в постанову № 1236
амцаывм
виктор работники концлагерей тоже просто выполняли работу
Коментувати
Ульяна
Вы что сума все там сошли?? 1-4классы это что не дети? они не болеют? да детвору лечить еще сложнее чем взрослого. Ужас такого еще не было!!
klipikova
Для Ульяна:Я в недоумении как и Вы! Детей сейчас болеет больше!В чем логика-дети до 10-11лет не воспреимчевы к короновирусу?Это вопрос к МОН и МОЗ!
Коментувати
Іірина
в нашій школі вчителі початкових класів неавакциновані і будуть ходити на роботу, а учителі старших класів - вакциновані працюватимуть дистанційно. де логіка?
Сергей
Для Іірина: а ,вы сами вакцынировались?
Коментувати
А
Лицемерие.
Тато
А як його везти до школи 6 км, карантин, місць в маршрутках немає!!! 40 чоловік у класі, діти хворіють і розносять цю інфекцію, роботи у батьків буде ще більше.
Оксана
Доброго дня .А діти в початковій школі це що не діти..їх у класі 29.Ті діти також можуть навчатися дистанційно.Не вже у вас немає діточок,і ви нерозумієте що зараз відбувається.Кожна мама і тато хоче вберегти свою дитину.
Оксана
Для Оксана: Перестаньте писати дурниці! Діти завжди хворіли і будуть хворіти! Дистанційне навчання - це шлях до безграмотності. Якщо занепастити навчання в початковій школі, то вважайте що наступне покоління буде .... Треба всім дозволити очне навчання!
Коментувати