Для закладів освіти запрацюють вимоги жовтого рівня карантину

Найближчим часом уся територія України перейде на жовтий рівень епідемічної небезпеки

Для закладів освіти запрацюють вимоги жовтого рівня карантину

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій найближчим часом розгляне питання впровадження жовтого рівня епідемічної небезпеки по всій території країни.

Відповідне рішення було обговорено в ході урядової селекторної наради, що відбулася під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Очікується, що впровадження жовтого рівня епідемічної небезпеки буде введено з 00 годин 00 хвилин 22 вересня 2021 року.

Окрім інших епідемічних обмежень, рішення про встановлення нового епідемічного рівня стосуватиметься й усіх закладів освіти.

За словами прем’єр-міністра, після ухвалення рішення Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, запрацюють нові правила адаптивного карантину, які послаблюють обмеження для тих закладів освіти, в яких вакциновано першою дозою не менше 80% персоналу.

«Ми змінили підхід до карантинних обмежень та дозволили роботу таким закладам, щоб не зупиняти економічний та освітній процес у нашій країні. Держава надала можливість кожному громадянину щепитися безкоштовно різними вакцинами на вибір. Вакцинація залишається пріоритетом у протидії поширенню хвороби», – наголосив Шмигаль.

Своєю чергою, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що минулого тижня відбулася переорієнтація мобільних бригад щеплення на заклади освіти.

Як відомо, у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації, Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

Освіта.ua
20.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
амц
Хозяева наших властителей заставляют их провести над нами вивисекцию. Нас всегда уничтожали экономически, теперь собрались травить как тараканов! Вот как у вас в вашей статистике уровень жизни в стране растет с каждым годом и зарплаты, вот так же и нарисуйте для себе 100 процентную вакцинацию! Уколите учителей, вас потом детей колоть заставят, а еще и растущие на все цены, заоблачная цена на газ!....
Iren
Шановні Освітяни❗, керуйтеся лише своїм власним станом здоров’я, якщо в Вас є сумніви щодо вакцин, не робіть цього. Держава, яка протягом 30 років руйнувала усі мед. реформи і не піклувалася про людей, також і зараз на виконання чиїсь "хотєлок", щоб покращити стан своєї кишені, нагибає усе людство країни. Тому ніхто з них не нестиме відповідальність за наслідки після вакцинування, ви залишитесь сам на сам з проблемами які будуть у перебігу найгіршого сценарію, бо а них найдетьсч безліч виправдовувань, то треба було обстеження зробить, то вже під час вакцинування хворі були, тощо❗ Керуйтеся конституцією і своїм правом, " Ваше тіло, ваше діло"❗Усім здоров’я міцного☘️☘️☘️
освітяни
Не будемо підставляти наше обласне керівництво, тому промовчимо звідки ми. Але ці всі накази, постанови і це все разом фількіна грамота. Подумайте самі. Хто вакциновані вони їм усе можна. А хто ні кожних 72 години здавати тест. Але це притому шановні, що вакциновані так само розповсюджують ковід. Далі абсурд вище всякого абсурду. 100% вакцинований персонал. Там 5,7 людей персоналу це досяжна вершина. А там де працює 112 осіб це розумійте смішно. І ніхто шановний Шмигалю не буде примушувати людей без жодних симптомів ОРЗ здавати кожних 72 години тести. А якщо вже здавати, тоді треба здавати усім. І вакцинованим так само. Вони чим кращі? Попередня постанова уряду відповідала реальним обставинам. А це? Не реальні хотєлкі.
вакцинований
Для освітяни: НЕ жалійте ви керівництво. вони вас не пожаліють. Директор всім кричить на вакцинацію,а коли медсестра її питає про довідку, то ця самод.а спирається на конфіденційність. І таке ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!
вчитель
Чи зробить "погоду" вакцинований вчитель, коли в класі 30 учнів які не підлягають вакцинації як і їх батьки?
амц
Освитянину. Принцип разделяй и властвуй это единственный способ управления освоенный этой властью. Раньше нас делили только мовой. Сейчас ОСМД, Громады - все созданно для того чтобы вы сами друг с другом грызлись и не смогли объединится. Так же и тут - грызть будут потихоньку - сначала с учителями разделаются, потом с детьми. Самых бесполезных врачей обозвали красивым словом и влепили тройную зарплату а на остальных врачей наплевать! И эти же семейные врачи сейчас взятки будут лопатой грести за справку об аллергии! Колитесь, те кто выживут обязательно попадут в президентскую школу зеленского в Киеве с обещаными зарплатами!
Коментувати