38% шкіл зможуть продовжити звичайну роботу

Лише 38 % українських шкіл зможуть з 23 вересня працювати офлайн і не переходити на дистанційне навчання

38% шкіл зможуть продовжити звичайну роботу

Більшість українських шкіл не зможе з 23 вересня працювати в звичному режимі в умовах нових карантинних обмежень.

Про це повідомила народний депутат Юлія Гришина у своєму Телеграм-каналі.

За словами депутата, рівень вакцинації педагогічних колективів в країні залишається дуже низьким.

«Із 17 000 шкіл в Україні тільки 38% можуть працювати офлайн і не переходити на дистанційне навчання. Станом на 17 вересня вони мають рівень вакцинації співробітників від COVID-19 хоча б однієї дозою більше 80%», – зазначила Гришина.

Також вона повідомила, що, за інформацією обласних держадміністрацій, мають закритися майже всі школи в Чернівецькій, Львівській (90%), Івано-Франківській областях. У них рівень вакцинації персоналу нижчий за 80%.

«У Полтавській області працювати зможе лише третина (246 шкіл), інші перейдуть на дистанційку. І в жодному виші тут поки не вакцинували необхідну кількість викладачів. У Запорізькій області повністю закриють усі навчальні заклади, де немає 80% вакцинованих, до тих пір, поки в колективі не щепитимуться», – поінформувала Юлія Гришина.

Також у Київській області продовжать роботу 48% дитсадків, 57% шкіл, 48% позашкільних навчальних закладів та 86% закладів професійно-технічної освіти.

Освіта.ua
22.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Не вакцинована!
Ця вакцинація пригнічує власний імунітет людини. В нас інфекційне відділення лікарні заповнено саме вакцинованими, в тому числі, і моя вакцинована колега була у тяжкому стані.
Коля
КНУ Шевченка, Лінгвістичний університет, Педун Драгоманова та інші заклади вищої освіти м. Києва з сьогоднішнього числа пішли на дистанційку.
Степан
У меня в ВУЗе спросили вакцинирован ли я и никаких доказательств не потребовали, сегодня вышел на работу, просто висит листок на двери Ректорат в связи с желтым уровнем рекомендует вакцинироваться и типа работаем как и продолжали работать. То есть по факту можно сказать я вакцинирован и никто проверять информацию не будет.
Якось так
Побачимо, що сьогодні заспівають (запостять) Голови, принаймні чотирьох, ОДА та Мери декількох обласних центрів, які залякували педагогів і батьків закриттям шкіл, категорично заперечуючи дистанційку. А я попереджав, що вони будуть тихенько обтікати, бо втратять авторитет у підлеглих та місцевих мешканців. ПУСТОЗВОНИ. Водночас бездумний пресинг та залякування вчителів, які влада називає проактивним залученням до вакцинації, в багатьох регіонах призвела до можливості дотягнути ЦИФРИ вакцинованих до 80%. Але сталося це не через переконання вчителів у корисності вакцинації, а шляхом масової КУПІВЛІ сертифікатів про вакцинацію. А далі влада отримає зворотній ефект - вчителі з липовими сертифікатами почнуть хворіти (як і вакциновані, хоч і в меншій кількості), класи (школи) почнуть закривати (переводити на дистанційку). Це збільшить статистику хворих, що були "вакциновані" і ще більше відверне тих, хто вагався, у необхідності вакцинації
Ирина
Володін чітко все сказав. Він знає, що говорить на всю область https://m.facebook.com/VasylVolodin/videos/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B0/873207700238190/?refsrc=deprecated&_rdr
Алекс
Подадуть школи липову інформацію, що є 80, а перевіряти ніхто не буде. По-перше, немає навіть можливості перевірити. У додатку Дія сертифікати не генеруються , якщо немає закордонного паспорта чи айди карти. А як іще доказати чи перевірити? По-друге, нікому воно не треба . Дурницю ляпнули, що школи закриють. Ну...а далі що? Не платити гроші вчителям не мають права, це й діти розуміють. Лякалки не спрацювали. І вчитися треба, хоч дистанційно. Показують свою некомпетентність зайвий раз.
гість
Для Алекс: вимагають директори надати сертифікат про щеплення
Коментувати
Тетяна
Цікавить питання: ті, хто працює офлайн, та ті, хто працює онлайн, будуть отримувати однакову заробітну плату? Бо, якщо однакову, то вакцинованих вчителів фактично наказали...
тетяна
Для Тетяна: Ви самі себе наказали!
амц
Тетяна возрадуйтесь, вы попадете к Мамоне а мы просто сдохнем
Оптимист
Для Тетяна: У вакцинированных уже бонус есть. Им государство БЕСПЛАТНО вкололо какую-то хрень. Пусть наслаждаются шаровым подарком. Когда еще обломится укольчик... Так что какие тут наказания.
Коментувати
Вакцинована
Причина у низькому рівні вакцинації педагогів може критися у тому, що майже всі ми перехворіли упродовж минулого навчального року підж час двох хвиль: осінньої та весняної. Тенденція вакцінації сред педагогів та ж мсама, що й серед всіх категорій громадян. Тож шукаймо причини такого жорсткого формулювання умов глибше: брак коштів у галузі перед "космічними" цінами за опалення?... може завершується термін дії вакцин?... провальна державна політика щодо вакцінації серед населення?... або ще щось....На мою думку ми свідки чергової дискримінації педагогів. І не залежно від сфери діяльності: такий підхід до вакцинації - порушення прав і наших (пелагогів) і учнів...
Якось так
На сайті МОН 21 вересня 2021 року о 15:08 опубліковано інформацію про те, що ІЗ 23 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО «ЖОВТИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ: У МОН РОЗПОЧАТО НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ ОБЛАСНИХ ДЕПАРТАМЕНТІВ ОСВІТИ. І те, що За підсумками наради буде надано додаткову інформацію. Тобто вже майже добу радяться і ніяк не можуть зрозуміти, що робити завтра зранку з навчанням у закладах освіти. Бо деякі голови ОДА та мери трішки загралися у великих очільників, для яких не писані закони. І МОН має фактично вказати їм на це. Видно шукають не принизливі формування.
Якось так
Для Якось так: нарада плавно перетнула з МОН у КМУ. І там ніби (бо тексту постанови немає) вирішили, що там де немає 80% вакцинованих переходять на "дистанційку". https://mon.gov.ua/ua/news/sergij-shkarlet-rozyasniv-yak-pracyuvatimut-zakladi-osviti-pri-zhovtomu-rivni-epidnebezpeki-poshirennya-covid-19 (дивіться фото)
Коментувати
Василь
Хто небуть може пояснити яким чином НЕВАКЦИНОВАНИЙ учитель становить загрозу учасникам освітнього процесу ???? Або яким чином ВАКЦИНОВАНИЙ учитель сприяє нерозповсюдженню коронавірусу ??? Наскільки відомо, вакциновані особи нарівні з невакцинованими можуть переносити вірус.
А.
Для Василь: Вакциновані - це вища каста, їм усі привілеї та гарантія недоторканості
Світлана
ну якщо самі вчителі це кажуть, то це жах. Рівень печерних людей.
Карина
А хто казав про загрозу? Насамперед мета цієї вакцинації педагогів - це захист самих педагогів. Ну не вакцинується колектив, ну похворіють всі з різними наслідками. А хто дітей навчати буде, якщо більша частина вчителів на лікарняному? Особисто мене хвилює незахищеність дітей. Всіх, від малечі до студентів. А вони теж хворіють, дехто тяжко. Як на мене, немає нічого поганого в дистанційному навчанні. Свого часу я взагалі паралельно зі середньою школою закінчила спеціалізовану заочну (навіть не дистанційну). І нічого страшного. Учням тяжко навчатись? Так то їх проблеми і небажання. І хоч я за вакцинацію, но вважаю, що примушувати неприпустимо. А тим паче карати. Кожен вирішує за себе.
Коментувати
Оо
А самі депутати вакцинувалися? Риторичне питання. Лишіть викладачів у спокої.