Ляшко про дострокові канікули: щодня інфікуються сотні дітей

Щодня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів та вчителів йдуть на ізоляцію

Ляшко про дострокові канікули: щодня інфікуються сотні дітей

Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, коментуючи ініціативу МОЗ щодо оголошення дострокових осінніх канікул у школах.

За його словами, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вже підтримала пропозицію МОЗ рекомендувати Міносвіти звернутися до обласних держадміністрацій з пропозицією перенесення осінніх канікул в закладах освіти на більш ранню дату – 18 жовтня 2021 року.

Ляшко також висловив впевненість, що відправлення школярів на канікули зменшить кількість не обов'язкових соціальних контактів.

«Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов'язкових соціальних контактів», – зазначив міністр охорони здоров'я.

Освіта.ua
13.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана, милая,
и в 1933 конституция была, и в 1937, и в 1947 . И в девяносты конституция была. Написана. И сегодня Конституция. Написана. Так что - Конституция Конституцией, а деньги нужны по распианию. И не учителям, работающим за копейки, и раболепствующих перед начальством, в страхе потерять и эту нищенскую зарплату. И они будут выполнять сказанное им,даже директором в каинетебез свидетелей по выбору необходимого кандидата, возмущаясь после в кулуарах. Но проголосовав за сладкую жизнь на данном конкретном участве. Вот так то.
Оксана
Ляшко про дострокові канікули: щодня інфікуються сотні дітей від вакцинованих учителів ідуть вакцинуватись потім ходять на роботу у масках але маска не захищає а потім ідуть на лікарняний діагноз ковід а що цьому передує наказ про відсторонення вчителі це не директори які отримали мільйон на розвиток школи щоб вакцинувати кого у кабінеті а тих що бояться то в коридорі якщо вчителя відсторонять то він не зможе судитись бо не буде мати за що жити от і вакцинуються а потім діти хворіють якщо Ляшко такий добрий і так турбується по вчителів що хоче всіх вакцинувати то чому у інших забрати гроші Намір відображає результат якщо невакцинованих виганяють і цим самим вбивають то вакцинованих уже убили вакциною скоро лишиться Ляшко і буде вчити всіх своїми наказами які не мають юридичної сили бо вакцина експериментальна от цікаво якщо написати у згоді наказ чи зроблять вакцину?
Оксана
Наші політики топчуться по Конституції їх уже проклинає вся Україна це навіть сильніше ніж Нюренберг це не ув’язнення при житті а вічні муки душі з каліцтвами нащадків А що редактори олівці у ляшка обрізали? І статтю за перше вересня про те що мон зацікавлено у інструментах спонукання до вакцинації видалили? У справу про кібербулінг влади попаде скрін цієї статті Всі змі трублять про постанову 2153 і навіть кадровик пише що офіційний вісник 78 друкує тільки МОЗ офіційної відповіді не надає бо знає що така відповідь піде до суду а сказати не мають що суцільна брехня спочатку нагадять а потім підтирають так як з статтею
Лм
Можливо, наші політики забули Закон України про право дітей на навчання. Ніякої системи до цієї пори не закріплено. Загострення хвороби все одно повинно було бути. Але дистанційна освіта - це не вихід. Школи і садочки - холодні. Краще зекономити на паливі, а ніж на людському здоров’ї. Чи в холоді діти не будуть хворіти? Чому не змінити систему навчання - влітку навчатися теж можно, ті втрачені дні, які діти пробули на карантині. Ми всі з досвіду вже побачили до яких знать приводить дистанційка. Годі вже отуплювати дітей, підлаштуйте систему навчання на нормальний рівень знань для дітей.
Валентина
Для Лм: Ой і д... Таке можна плести не сповна розуму. Вже в травні в класах дихнути нічим, учні варені - які знання, яка освіта? А ось про власну дитину в точку. Якщо непривчили до самостійності і бажання вчитися - ніякий вчитель не допоможе
Олекса Позняк
Для Лм: а право на життя забули? Нехай дитя у гробу зате вчьоне
Коментувати
ТТ
Ну звичайно ж, Ляшку, цього слід було чекати! Ти думав, що примусова вакцинація вчителів подолає вірус?
Олекса Позняк
Для ТТ: він не дурак, розуміє що не подолає, але зелені в важкому положенні, локдаун доб’є економіку, тому і придумують усякі викрутаси, щоб відтягнути локдаун хоч на місяць. Але це закінчиться великими жертвами
Позняк, чой-то не урозумею
тебя. Зелёные/не зелёные (хотя лично мну ни одна из так называемых партий не подходит по стремлению днёг урвать побольше), но вместо того, чтобы фиансировать врачей-больницы, они, заразы, грошву себе в карманы тянут. Как же мне нравится Табаков в этом вопросе. Даже не Табаков, а тот, чьи слова он озвучил. локдаун они оттянут до начала ноября. В средине ноября дбудут улучшать показатели. К новому году-роджеству, ой да, к первому, новому, рождеству показатели улучшатся на столько, что зоны отменят, дав людям возможность потратить деньги на концерты-гуляния-поездки. А потом - по новой. Сейчас они попросту боятся. ВОт скоро платёжки придут. Цены на продукты повысились. А драть всем надоть. Так что, Позняк, давай шо-ниь интереснее. А то- как-то всё примитивненко.
позняк,
"Жрать", а то пальці не слушаются
Коментувати
…
Бо тому шо дибіли вакцинують вчителів, таке враження шо тільки вчителі в зоні ризику а далбайоби виконують все, що наказує держава
Мати Тереза
Харків в помаранчевій зоні, майже в червоній. В цю субботу в центрі «Бейт дан» проводитимуть танцювальний конкурс. В кого діти танцюють, той знає, що в масці просидіти 5-6 годин, розігрітими и танцювати неможливо. Отож діти будуть без масок. Там буде скупчення щонайменше 2 сотень дітей і батьків в одному приміщенні. Скажіть, чи є мізки в цих організаторів? Хтось зреагує чи нє? Базікати, що хворіє багато дітей ви можете, а контролювати слабо? Хто знає, куди звернутись, щоб це неподобство відмінити?
Вадим
Для Мати Тереза: а свої мозги розум для чого.. чи учасників хтось насильно тягне на конкурс, нехай не йдуть коли введено обмеження та карантин
Коментувати
1
Не можу зрозуміти, чому викладачів і вчителів вакцинували фактично силоміць, а старші школяри і студенти не можуть елементарно посидіти в масках на уроці? Приходять з нежиттю та кашлем, розповідають, що їх батьки виганяють з дому вчитися, а потім хворіють короною. Хтось введе чіткі правила щодо масок? І як пояснити батькам, що до навчального закладу дитина має ходити здорова?
Eror
Для 1: Іди в дупу зі своїми масками. Маска нічого не дає це доказано МОЗ.
Петро
Eror, Ви звідти вже ? І як?)))
Eror
Звідти це звідки? Ми писали офіційну заяву в МОЗ і отримали відповідь де було сказано що маска не захищає від хвороби.
Коментувати
Ксеня
Дайте опалення в школи.Скоти.Як тримати дітей в холодних класах по 8 уроків.А потім кажете, що діти хворіють...КАТЮГИ
Елена
Уважаемые украинцы! Я - учитель математики. Ещё летом вакцинировалась вместе со своей семьёй и коллегами, в нашей школе 91% вакцинированного персонала. Недавно заболела одна ученица, но администрация школы решила никого не отправлять никого на карантин. Сейчас половина детей нашей школы болеют непонятно чем, никто не обращается на тестирование. Может, стоит и родителям вакцинироваться, а не принуждать остальных, лишь бы не заниматься своими детьми! Родители приносят вирус из социума своим детям, а дети в школе - своим одноклассникам!
Іванка
Для Елена: Для Андрій: Вакцина не захищає від вірусу!!! Ввкциновані теж є носіями вірусу!!!
Коментувати
Андрій
Тварина! Жодної лікарні не збудували за 2 роки! Жодних реконструкцій та розширень медичних закладів не здійснено! Діти хворіють із-за ВІДСУТНІ ОПАЛЕННЯ У ЗАКЛАДАХ! Все брехня! Статистика - обман! В тому році перед виборами хворіли по 3000 на добу, а в цьому по 16000????!!! Бо Виборів немає в цьому році! Народ України погряз у інфляції! Ціни на комунальні послуги злетіли в космос! А вони все про псевдопандемію! Клянуть цю скотину кожен день сотні тися українців... але це все відобразиться лише на його нащадках! Сволота!
Береза
Читаю коментарии и думаю ,что это все разговоры, крик души человека.Пора от разговоров переходить к действиям.Люди!! Вставайте!!!
Кельменці-Буковина
Нам важко зрозуміти позицію держави. Цього разу важко. Вакциновані хворіють і вакциновані розносять хворобу. Який смисл у примусовій вакцинації? Смислу як такого взагалі немає, але є підтекст і його очевидно що всі зрозуміють пізніше. В умовах сьогоденя актуальною є тільки ідея примусового дистанційного навчання від 5 класу. Це дійсно виправдано і дасть результати. Більше нічого ми не бачимо. Ми пропонуємо ОДА створити робочі групи, котрі мають вивчити можливості дистанційного навчання по кожній окремо громаді. Після того на сайтах ОДА такі звіти мають бути оприлюднені та виданий наказ про переведення тих закладів де це можливо на дистанційну форму навчання. Вже тоді ДОН та СЯО напрацьовує механізми проведення контролю дистанційного навчання. А монітори дистанційне навчання треба. Причому по кожній школі. І роботи це треба об’єктивно.
Дмитро
Для Кельменці-Буковина: А скажіть де взяти гроші на ці робочі групи, для чого це все треба, уже другий рік і це звичайно сумно, йде дистанційне навчання, що ще треба зробити, краще покращили б матеріально-технічну базу для дистанційного навчання
Олекса Позняк
Смисл у вакцинації в тому що перехворієш легко і не займатимеш місце у лікарні. Лікарю не прийдеться приймати рішення кому жити а кому померти
Результат перевірки
Для Олекса Позняк: У нашому населеному пункті від коронавірусу померло двоє людей середнього віку, які влітку були повністю вакциновані ( справді добросовісно і чесно). Одного рятували в реанімації в обласній лікарні, а іншого відправили в Київ, але все марно. То полегшало їм від вакцини? У нас і так з недовірою люди ставилися до щеплень, а зараз і поготів. А ви, доросла людина, не піддакуйте Ляшкам-Шляшкам, а головою думайте. Їм за агітацію премію платять, а ви корисний ідіот.
Коментувати
Тесла
Ляшко тебе гнати з посади треба. Ти повна бездар!! В нас в школі холодно в класах. Діти хворіють, що буде далі. Твоя вакцинація нічого не змінить.
Наталья
Для Тесла: 100%
Коментувати
Серг
И что всеобщее принуждение учителей к вакцинации не помогло? Удивительно. Может стоит попробовать шаманские танцы или камлание внедрить? Или парочку ритуальных сжигания учителей на кострах уже пора. Заодно погреемся
Вчитель
Для Серг: все ж таки ліпше спалювати на вогнищі таких утирків, що звинувачують вчителів у всіх своїх проблемах. І їм "какаяразніца" і нам на цей непотріб по цимбалам
Коментувати
Роман
Бред хворої на голову людини! Цього дебіла потрібно гнати з посади, і проводити перевірку 100% лікарень. Такої кількості хворихто які вони вказують немає!
Ruslan
То всьо розвод... газу. немають за що купити щоб школи обігріти от і як завжди на виручку прийшов ковід
Віктор
C огня да в полымя? Ляшко окончательно тронулся умом! Его надо быстро устранить с должности главы МОЗ пока ещё не поздно!
Этьен
То есть заболеваемость в младшей школе которая работала все это время, правильно? Так причем тогда учителя, комики вы чёртовы? Может стоит все же с родителей получить прививки? Или развивать технологии дистанционного обучения и обучать старообрядцев с высшими категориями?
Дмитро
Для Этьен: старообрядці з вищими категоріями - це мабуть ті педагоги, які мають по 15 і більше стажу, а освоювати нові технології, працювати на пк - ой як ;t не хочеться, а треба
Ирина
Изначально самый правильный вариант, это в школах дистанционка. Родителей, кого можно, на удаленку. Патрульных на улицу. Доставка продуктов и товаров на дом. При острой необходимости выход на улицу только в рамках. И смотри, хворь уйдет. А те педагоги, кто не хочет и не может осваивать дистанционку, пусть подумают о другой работе. В наш электронный век, нужно проводить комплексные программы обучения. Объединять онлайн и офлайн обучение. Очень удобно.
Результат перевірки
Для Дмитро: Закрийте рота, якщо не знаєте, про що говорите. Учителі володіють і освітніми платформами, і можуть проводити дистанційне навчання. Бачили б ви уроки фізики, які проводить у зумі наша учителька фізики ( а їй 70) , вчителька математики( їй 67).Для усіх педагогів це не проблема. Вони змогли налагодити дистанційку ще в 2019 році, коли в МОН сиділи на жопі рівно і не знали, що робити. Зараз наша школа на дистанційному навчанні, бо немає (і не буде) 80% вакцинованого персоналу. Так яжмамки біснуються, бо їм ,бачте, "дєточки" дома набридли, спокою не дають. І ще вони претензію висловлюють, що надто рано перший онлайн-урок починається (о 8.00) і вся сім’я поспать нормально зранку не може. Знаємо ми таких мамок: зранку голодних дітей випхає в школу, а сама дрихне до обіду.
Коментувати
Правда
Соросёнок чёртов, тварь продажная, как ты уже задолбал всех! Сколько ещё будем терпеть это?