МОН: кількість освітян, які обрали шлях щеплення, зростає

У більшості регіонів показник вакцинованих працівників шкіл сягнув 80%

МОН: кількість освітян, які обрали шлях щеплення, зростає

Кількість учителів і працівників шкіл, які обирають шлях щеплення від COVID-19, продовжує зростати. У більшості регіонів показник вакцинованих працівників шкіл сягнув 80%.

Про це, коментуючи хід вакцинації працівників освітньої сфери, повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, Міністерство освіти продовжує тримати на контролі вакцинацію освітян.

«Кількість учителів і працівників шкіл, які обирають шлях щеплення задля збереження свого здоров’я й очного навчального процесу продовжує зростати. Сьогодні, за оновленою статистикою, принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 отримали вже 83,8% освітян», – сказав міністр.

Найвищий показник вакцинації демонструє Миколаївська область. Однією і двома дозами тут уже щеплено понад 98% вчителів. Харківська область досягла показника у 90,9%, Луганська – 90%, Донецька – 89,6%, – зазначив Сергій Шкарлет.

Окрім того, у Міністерстві освіти наголошують, що динаміка вакцинації освітян в Україні є позитивною, і лише шість областей поки що не досягли позначки у 80%.

Наразі найнижчі показники вакцинації принаймні однією дозою вакцини зафіксовані у Херсонській – 73%, Рівненській – 74,3%, Волинській – 76%, Івано-Франківській – 77,8%, Одеській – 78,3% та Львівській області – 79%.

Як відомо, Міністерством охорони здоров'я виданий наказ про віднесення освітян до переліку працівників, які підлягають обов'язковому щепленню від COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров'я стверджують, що невакцинованих педагогів незабаром будуть відстороняти від роботи.

Освіта.ua
11.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Воля
Вчителі не обрали щеплення, а їх примушують це робити. Просто загнали в глухий кут.
Марина
Посадовці навіть батьків агітують, щоб вимагали в учителів повний курс вакцинації, бо ж доведеться навчатися онлайн. Тоді нехай в обов’язковому порядку законом пропишуть, щоб батьки учнів теж 100 відсотків були вакциновані.
*****
Я не проти вакцинації.Я проти ,як ви підходите до самої проблеми,як на сьогоднішній день постала.Учителі проходили у вересні місяці обстеження...дерматолог,стоматолог і так далі....але ніхто не вимагав теста на ковід ,допуск ставили усім.Чому приступали до роботи без тестів?Це одне! Другий місяць збільшується число захворюваності,скажіть хто слідкує за дотриманням епідеміологічних правил в установах.?Діти 80 %без масок.Вакцинація?Половина частина школи вчителів хворі...де гарантія,що інша не захворіє частина дивлячись на них....адже вони також мами і їх чекають свої діти.Не вихід забрати зарплати ,якщо не виконує ваші умови.якщо людина добре себе почуває не потрібно лізти в імунну систему і щось вводити невивчене ,і недосліджене
Name
Заради грошей вони поведуть на убій всіх, повірте.
Результат перевірки
Процитую нашу заввідділу освіти ( чи як вони тепер називаються?), яка приходила до нас у школу "агітувати" за вакцинацію і вислухала все, що ми про неї думаємо: "Та вимріть хоч і всі, аби вакциновані". По-моєму, вона з дурного ума вибовкала те, про що говорять їй зверху. Це все,що ми маємо знати.
Віктор
14 жовтня відбудеться Марш захисників Вітчизни. Прошу приєднуватися до Маршу із вимогами проти ПРИМУСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ та ВІДБИРАННЯ ЗАРПЛАТ від українців. Захистимо себе від свавілля. Людина є вільною особою. Не допустимо знущання над людьми.
Местный
Для Віктор: а какая связь этих захисників Вітчизни с требованиями против принудительной вакцинации? Или хотите массовку болванчиков набить?
Коментувати
Леся
Припиніть геноцид.Не робіть із здорових людей інвалідів.Вакцина не дієва, вона просто добиває імунну систему людини.Захворіти і перенозчиком може бути, як вакцинована, так і не вакцинована людина. Знаю не один випадок, коли вакциновані двома дозами захворіли в важкій формі.Моя сестра, молода, здорова людина вакцинувались,їй паралізувало ноги і ще таких прикладів можна навести безліч.Ніхто не проводить ніяких досліджень організму перед вакцинацією, колять просто, як свиней.Заставляють всіх і алергіків і серйозно хворих людей.Вчителів взагалі добивають. Познімали уже все, що можна зняти.У мене вища освіта, і майже 20 років стажу, а зарплата ,як у техпрацівника.Відколи держава стала такою доброю, що безкоштовно роздає вакцину? Коли у лікарні ніхто шприц тобі не дасть безкоштовно? Це просто нема слів.Доки можна це терпіти???
Вікторія
Шкарлет, нагнув беззахисних жінок і збиткується! Достойна поведінка справжнього чоловіка. Не соромно? Тобі ж жити з людьми, чи думаєш зелень погана тебе в оффшори забере? Думай так і далі. Мразь! Скотина! Ублюдок!
Местный
Для Вікторія: то есть все, кто работает в сфере образования "беззахисні жінки" ? Или вакцинировали исключительно женщин?
Коментувати
Ілля
Суцільний ґвалт! Добивають відсотки під жорстким примусом та шантажем позбавити роботи. Я здобув дві фахові освіти педагога, за двома отримав ступінь магістра. 10 років навчання та шість років праці на педагогічній ниві. А тепер вони готові мене відсторонити, учителя, що своїм ходом добирається до богом забутого бездоріжного села. І хто буде діток вчити?! Хто?! — техпрацівник? Чи можливо вчителька англійської буде викладати їм хімію та біологію?! Мені соромно жити в такій країні!
Учасник
Для Ілля: А навіщо зелебеників обирали??? Спочатку головного в президенти, а потім всю цю шоблу до Рад??? Посміятися хотіли??? А тепер соромно жити в такій країні??? Ну, так самі ж винні!
Слейд Вілсон
та хто не був би при владі для оствітян вакицинація і має буьи примусово добровільна, це я вам кажу як студент магістратури який вакцинувався ще влітку
Коментувати
Оксана
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ НАКАЗ № 2153 від 04 жовтня 2021 року Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 жовтня 2021 року за № 1306/36928 Шановні освітяни які обрали шлях щеплення коли ви заповнюєте згоду на добровільну вакцинацію будь ласка обовязково прописуйте в ній цей наказ як цінний ваш дороговказ
Я
Для Оксана: коен бажаючй отримати щеплення, повинен Бути вревнений, що вакцина пройшла всі стадії перевірки і не є експериментальною.Тільки тоді можна говорити про обов’язкове щеплення, а поки вакцина не пройшла випробування, ви є учасниками експерименту і це повинно проходити тільки на добровільній основі.. запитуйте перед вакцинацією сертифікат на вакцину і опис, коли і де пройшла всі 3 стадії випробувань. Наказ про обов’язкове щеплення, не передбачає щеплювання експериментальною вакциною , тому до тих пір, поки вакцина не пройшла випробування, наказ не має юридичного змісту, а просто бажання вакцинуватися.
Коментувати
Олег
Хай ляшки ціанідом уколються, ублюдки. "Вибрали шлях щеплення"! Цинізму цих тварин нема меж! Яка турбота про здоров’я вчителів! При цьому знищують медицину, вкотре відкладають виконання закону "про освіту" в частині зарплат вчителів, гроші виводять в офшори і т. д. Негідники! Ваші вакцини ні від чого не захищають! Кругом багато знайомих, які не хворіли раніше, але вакциновані, захворіли, і роздали кучі оточуючих, бо симптоматика змазана. І як ви, олігофрени, плануєте закінчить навчальний рік, якщо відстороните 20% вчителів?!!! Дебіли!!!
Оксана
Для Олег: Поговорила з двома уколотими без маски годину ригала дальше як бачила два дні відлежала благо без температури тепер подальше від цеї зарази діти жаліються що іх тошнить у уколотих на уроках цікаво що вони видихують ці сертифіковані видозмінені організми
Коментувати
Василина
Ох и су.и! Пусть себе в голову уколят! Твари! Безграмртные жестокие фашисты.
Учитель
Не бреши, шкарлет! Прямо вночі побігли всі вакцинуватись. М’якотілі вже вакциновані, інші- ж будуть відстоювати свої права в суді. У США пожежники подали колективний позов за відсторонення і вимагають величезну компенсацію. Готуйтесь , директори. Ваші чудо - премії ще не потратили? Вони вам знадобляться, бо позови будуть саме до вас.
Катя
Кожен день тиснуть ,моральна давка від завідуючої ще та,аби по шапці зверху не дали. ,,Закрий рота та мовчи ,"- каже прямим текстом. Один вихователь через тиждень після 1 вакцинації захворів ,інша кожен день після 2 вакцини приймає корвалол. Це нормально.
Людмила
Обирають та примушують погрозами. А ви все блаблабла. Пафос та брехня. Нічого нормального з цього не вийде. Всеодно локдаун через 10-15 днів.
Веніамін
Ага, збільшилася кількість не вакцинацій, а кількість наявних сертифікацій про вакцинацію у педагогів.
ХХ
Яке щастя померти на роботі, з гордо піднятою головою приниженому, безправному, низькооплачуваному вчителю/вчительці. Проте з вакциню!
unforgiven 2
Вакцинуються не вчителі, а тупе стадо баранів, яке так бояться втратити свою нікчемну роботу (в плані ставлення до професії вчителя), що готові віддати власне життя і здоров’я в ім’я всесвітнього експерименту! А сильні завжди боролись і будуть боротися за свою свободу і права, гарантовані Конституцією України!
Невідомо
Для unforgiven 2: ????????????
Коментувати
небайдужий
Тепер для МОН план до двору- вакцинація!!!! Це прикриття, щоб уникнути основного?Ви опікуйтесь покращенням ЯКОСТІ ОСВІТИ!!!
Tatyana Pankiv
Чи повинен вчитель мати вихідний у день вакцинації? Чи повинен він проводити уроки ще після того, як вакцинувався?
Родитель
Для Tatyana Pankiv: закинься парацетамолом и проводи овца тупая. Не проводить хочет. Ты смотри какая умная нашлась.
В
Для Родитель: ти чого бикуєш олень їбаний?
Родитель
Для В: иди на уй Вощьььььььь
Коментувати