Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням

Наказ МОЗ № 2153 від 04.10.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 2153 від 04 жовтня 2021 року

Про затвердження Переліку професій,
виробництв та організацій, працівники
яких підлягають обов'язковим
профілактичним щепленням

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 жовтня 2021 року за № 1306/36928

Відповідно до статті 10 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), та з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України, попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, що додається.

2. Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності (Руденко І.С.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України – головного державного санітарного лікаря України Кузіна І.В.

4. Цей наказ набирає чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування.

Перший заступник Міністра                                  Олександр Комаріда

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров’я України
04 жовтня 2021 року № 2153

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 жовтня 2021 року за № 1306/36928

ПЕРЕЛІК
професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають
обов'язковим профілактичним щепленням*

Обов'язковим профілактичним щепленням проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, підлягають працівники:

1. Центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;

2. Місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;

3. Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

___________

* В разі відсутності абсолютних протипоказань до проведення профілактичних щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 жовтня 2011 року за № 1161/19899 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11 жовтня 2019 року № 2070).

Генеральний директор
Директорату громадського здоров’я
та профілактики захворюваності                          Ірина Руденко

Освіта.ua
04.10.2021

Популярні новини
Школи без укриттів працюватимуть онлайн  В офлайн-режимі працюватимуть лише ті заклади, в яких є належно обладнані укриття
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Результати НМТ уможливлять вступну кампанію, – УЦОЯО Результати основної сесії НМТ повною мірою уможливлять реалізацію вступної кампанії
Абітурієнтів закликають вступати до вишів самостійно Родичі деяких вступників реєструють кабінети та подають заяви на власний розсуд
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
wolwo
Хай не залякують. У Кодексі законів про працю нічого про це не сказано. А їхній наказ про Перелік професій... вступає у дію через місяць після офіційного опублікування (Урядовий кур’єр, Офіційний вісник України тощо), чого ще немає. Не ведіться на провокації. Нехай бісяться. Поки немає хоча б офіційного наказу, МОЗ нічого не може вимагати. А тим більше міністерство, яке не має відношення до МОН. Я вже мовчу про невідповідність наказу Конституції та решті законів.
До 7 листопада !
Для wolwo: 1. Ви погано знаєте КЗпПУ! там є відсторонення від роботи працівника -знайдіть і прочитайте! Хоча і Ляшко знає його точно так само, як і ви-тобто не знає..)) А якщо той ковід через 3 роки не припиниться і карантин теж триватиме стільки часу?.)) Замість того, щоб тут мізки пудрити, вакцинуйтеся. Бо побіжете через тиждень-два, аж засмердить! А якщо батьки подадуть захворівшого антивакцинатора (який заразить когось!), то будете в суді соплі розмазувати і позичати гроші по сусідах..
Коментувати
Наталі
Наказ не є законом! Це примусово і незаконно! Геть такі накази! Це головна відповідальність! Чому освітяни мовчать і погоджуються терпіти задля музейної зарплатні?! Люди, де ви є?
Сергій
А чому наказ підписав перший заступник міністра Олександр Комаріда, а не міністр?
Антивакс
"На період дії карантину" - тобто наказ діє тільки під час карантину. Який хитрий план))
Олександр
1. Затвердити Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням, що додається. А де власне перелік професій.? Працівник - це така професія???
Українець
А лікарів не треба вакцинувати....хай так ходять. Дурня повна ! Хто на утриманні держави , того і товчуть. Народився, і все винен державі за щось....а прав нема . Дуже шкода.
Н
Конституция лает нам право не выполнять эти преступные приказы т.к. за выполнение приступных приказов наступает уголовная ответственность. Нужно обращаться в суд и защищать свои права.
Тетяна Кіба
Перелік протипоказань за 2011 рік - це круто. І тільки я здогадуюсь чому у переліку працівників немає лікарів?
Лалалик
Для Тетяна Кіба: добре що ви хоча здогадуєтесь. Так як військових та лікарів вакцинують добровільно примусово і вже давно. Вони були перші на черзі. Навіть студентів медиків вакцинують , та учнів медиків ліцеїї , яким лише 16 років і вони навчаються на медсестру або фельдшера
Коментувати