Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням

Наказ МОЗ № 2153 від 04.10.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 2153 від 04 жовтня 2021 року

Про затвердження Переліку професій,
виробництв та організацій, працівники
яких підлягають обов'язковим
профілактичним щепленням

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 жовтня 2021 року за № 1306/36928

Відповідно до статті 10 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), та з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України, попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, що додається.

2. Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності (Руденко І.С.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України – головного державного санітарного лікаря України Кузіна І.В.

4. Цей наказ набирає чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування.

Перший заступник Міністра                                  Олександр Комаріда

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров’я України
04 жовтня 2021 року № 2153

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 жовтня 2021 року за № 1306/36928

ПЕРЕЛІК
професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають
обов'язковим профілактичним щепленням*

Обов'язковим профілактичним щепленням проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, підлягають працівники:

1. Центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;

2. Місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;

3. Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

___________

* В разі відсутності абсолютних протипоказань до проведення профілактичних щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 жовтня 2011 року за № 1161/19899 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11 жовтня 2019 року № 2070).

Генеральний директор
Директорату громадського здоров’я
та профілактики захворюваності                          Ірина Руденко

Освіта.ua
04.10.2021

Популярні новини
Пам'ятка учасника НМТ: що робити на тестуванні Покроковий алгоритм дій учасника НМТ в аудиторії, де буде проходити тестування
У вступників розпочинається основна сесія НМТ 2023 року Екзаменаційні центри для проведення тестування створені в Україні та в 47 містах 30 інших країн
НМТ та повітряна тривога: пам’ятка учасника Як вплине оголошення тривоги на проведення тесту та якими мають бути дії учасника НМТ?
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
wolwo
Хай не залякують. У Кодексі законів про працю нічого про це не сказано. А їхній наказ про Перелік професій... вступає у дію через місяць після офіційного опублікування (Урядовий кур’єр, Офіційний вісник України тощо), чого ще немає. Не ведіться на провокації. Нехай бісяться. Поки немає хоча б офіційного наказу, МОЗ нічого не може вимагати. А тим більше міністерство, яке не має відношення до МОН. Я вже мовчу про невідповідність наказу Конституції та решті законів.
До 7 листопада !
Для wolwo: 1. Ви погано знаєте КЗпПУ! там є відсторонення від роботи працівника -знайдіть і прочитайте! Хоча і Ляшко знає його точно так само, як і ви-тобто не знає..)) А якщо той ковід через 3 роки не припиниться і карантин теж триватиме стільки часу?.)) Замість того, щоб тут мізки пудрити, вакцинуйтеся. Бо побіжете через тиждень-два, аж засмердить! А якщо батьки подадуть захворівшого антивакцинатора (який заразить когось!), то будете в суді соплі розмазувати і позичати гроші по сусідах..
Коментувати
Наталі
Наказ не є законом! Це примусово і незаконно! Геть такі накази! Це головна відповідальність! Чому освітяни мовчать і погоджуються терпіти задля музейної зарплатні?! Люди, де ви є?
Сергій
А чому наказ підписав перший заступник міністра Олександр Комаріда, а не міністр?
Антивакс
"На період дії карантину" - тобто наказ діє тільки під час карантину. Який хитрий план))
Олександр
1. Затвердити Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням, що додається. А де власне перелік професій.? Працівник - це така професія???
Українець
А лікарів не треба вакцинувати....хай так ходять. Дурня повна ! Хто на утриманні держави , того і товчуть. Народився, і все винен державі за щось....а прав нема . Дуже шкода.
Н
Конституция лает нам право не выполнять эти преступные приказы т.к. за выполнение приступных приказов наступает уголовная ответственность. Нужно обращаться в суд и защищать свои права.
Тетяна Кіба
Перелік протипоказань за 2011 рік - це круто. І тільки я здогадуюсь чому у переліку працівників немає лікарів?
Лалалик
Для Тетяна Кіба: добре що ви хоча здогадуєтесь. Так як військових та лікарів вакцинують добровільно примусово і вже давно. Вони були перші на черзі. Навіть студентів медиків вакцинують , та учнів медиків ліцеїї , яким лише 16 років і вони навчаються на медсестру або фельдшера
Коментувати